Zuhal Olcay Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Zuhal Olcay Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Zuhal Olcay Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

10 Ağustos 1957 tarihinde İstanbul – Üsküdar’da doğan Zuhal Olcay, 1977 tarihinde başlayan kariyerinde oyuncu ve şarkıcı olarak çalışmalar yürütmüştür. Piyana eğitmeni olan teyzesinin teşvikleri sayesinde tiyatro eğitimine başlayan Zuhal Olcay, 1976 tarihinde Ankara Devlet Konservatuarını bitirmiştir. Bir yıl Londra’da eğitim alan ve öncesinde Selçuk Yöntem ile evlenen Olcay, İzmir Devlet Tiyatrosunda görev almaya başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Zuhal Olcay Kimdir?

1980’li yıllardan itibaren aktif olarak yapımlarda yer almaya başlayan Zuhal Olcay Sönmüş Ocak ve Parmak Damgası isimli projelerde öne çıkmıştır. 1988 tarihinde Balkon’da sergilediği rol ile Ankara Sanat Ödülünü alan Olcay, Dünden Sonra Yarından Önce filmi için çeşitli şarkıların seslendirmesini yapmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

1992 tarihinde Haluk Bilgiler ile evlenen Tiyatro Stüdyosu altında Aldatma, Kankardeşler, Histeri, Balkon gibi oyunların başrolünü üstlenen Olcay, 2004 yılında bu evliliğini sonlandırmıştır. Müzik kariyerine Bülent Ortaçgil ve Vedat Sakman ile çalışan sanatçı Küçük Bir Öykü, İyisin parçaları ile listelerde üst sıralara yükselmiştir. Oyuncu son dönemde 2013 yapımı Bir Aşk Hikayesi dizisinde yer almıştır.

Zuhal Olcay Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

 

Zuhal Olcay Gerçek Nicki-Rol İsmi

Bir Aşk Hikayesi/ Gönül

Zuhal Olcay Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Zuhal Olcay Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

10 Ağustos 1957 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 58 yaşındadır

Zuhal Olcay Kaç Kilo?

63

Zuhal Olcay Boyu Kaç Cm

1.72

Zuhal Olcay Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Zuhal Olcay Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Zuhal Olcay Burcu Hangi Burçtur?

Aslan Burcu

Zuhal Olcay Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Zuhal Olcay Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Zuhal Olcay nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Zuhal Olcay Twitter Adresi?

twitter.com/zhlolcay

Zuhal Olcay Face Sayfası

https://www.facebook.com/zhal.olcayfan

Zuhal Olcay Eğitimi

Zuhal Olcay Mesleği

Şarkıcı, Oyuncu

Zuhal Olcay Fotoğrafları

 Zuhal Olcay Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Zuhal Olcay Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Zuhal Olcay Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Zuhal Olcay Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Zuhal Olcay Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!