Zeynep Bastık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Zeynep Bastık Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Zeynep Bastık Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Yeni ve genç müzisyenlerden birisi olan özellikle Murat Dalkılıç ile yaptığı düet sonrasında tanınmaya başlayan ve sosyal medyayı aktif olarak kullanan Zeynep Bastık 1991 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İstanbul’da bir dönem yaşayan ve daha sonra ailesiyle birlikte İzmir’e giden Zeynep Bastık ortaokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Zeynep Bastık Kimdir?

Müziğe olan ilgisini henüz ortaokul ve lise döneminde belli eden ve müzik konusunda kendini geliştirmeye başlayan Zeynep Bastık, bir dönem Murat Dalkılıç’ın arkasında vokalist olarak bulunmuştur. Murat Dalkılıç’ın yayınladığı Bir Güzellik Yap albümünde yer alan Lüzumsuz Savaş adlı parçasında düet yapan ve klibinde oynayan Zeynep Bastık, sanatçı ile adını duyurmuştur.

Lüzumsuz Savaş’tan sonra müzik çalışmalarına devam eden Zeynep Bastık, Fırça isminde bir şarkı çıkarmış ve bu şarkı ile hayran kitlesini artırmıştır. Aynı zamanda oyunculukla da ilgilenen Bastık, Fox TV ekranlarında yayınlanmakta olan Adı Mutluluk dizisinde Gonca Gül isimli bir karakter ile izleyici karşısına çıkmıştır. Aktif kariyerine oyunculuk ile devam eden Bastık müzik konusunda da çalışmalarını sürdürüyor. 

Sponsorlu Bağlantılar

Zeynep Bastık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

 

Zeynep Bastık Nicki-Rol İsmi

Adı Mutluluk/Goncagül

Zeynep Bastık Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Zeynep Bastık Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

1991 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 24 yaşındadır

Zeynep Bastık Kaç Kilo?

53

Zeynep Bastık Boyu Kaç Cm

1.65

Zeynep Bastık Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Zeynep Bastık Göz Rengi Ne Renk ?

Siyah

Zeynep Bastık Burcu Hangi Burçtur?

Burcu

Zeynep Bastık Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Zeynep Bastık Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Zeynep Bastık nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Zeynep Bastık Twitter Adresi?

twitter.com/zeynepbastk

Zeynep Bastık Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/zeynepbstk

Zeynep Bastık Eğitimi

Lise Mezunu

Zeynep Bastık Mesleği

Oyuncu, Şarkıcı

Zeynep Bastık Fotoğrafları

 Zeynep Bastık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Zeynep Bastık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Zeynep Bastık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Zeynep Bastık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Zeynep Bastık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!