Zeynep Aydemir Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Zeynep Aydemir Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Zeynep Aydemir Biyografisi Özet Hayat Hikayes

Zeynep Aydemir 1979 senesinin Mart ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlardan beri oyuncu olmak istediğini tüm tanıdıklarına söylemiş lakin İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi bölümünde üniversite eğitimini tamamlayarak yine bu bölümden mezun olmuştur. Sanat Tarihi bölümünü bitirmek ve bu bölümden mezun olmak  onun oyunculuk hedeflerini şaşırtamamıştır. Bu isteğinin peşinden gitmiş ve sonuç olarakta ulusal veya yerel kanalların reyting rekortmeni dizilerinde ve filmlerinde rol almayı başarabilmiştir. Türk sinema ve dizi oyuncusu olan Aydemir, oyunculuk eğitimini oldukça bilinen bir kurum olan Kenter Tiyatrosundan alan aldığı gibi aynı zamanda, yine bu tiyatrodan konservatuvar eğitimide alarak sanat alanında profesyonellik kazanan Zeynep Aydemir, bunun haricinde Ayla Algan’ın uzmanlığında oyunculuk derslerini almaya devam etmiştir. Bu zor ve uzun yolculuk sonucunda ise günümüzdeki bu konuma gelebilmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunculuğa, 2005 senesinde rol aldığı ilk dizisi Deli Duran ile başlayan Aydemir, ardından birçok dizi projesinde rol almıştır. Bu projelerden sonra ise ismini oldukça büyük bir marka haline getirdiği için, yapımcıların ilk kapısını çaldığı isimler arasına girdi. Zeynep Aydemir, oynadığı dizi ve filmlerin haricinde sunucu olarak da TV programı yapımlarında yer almıştır. 2008 senesinde ise ilk sinema filminnde oynadı. Recep İvedik filmi ile gerçekleştirdiği projede herkesi kahkahalar boğduğu gibi aynı zamanda da özel kanallarda sunuculuk deneyimlerinin yanı sıra birçok reklam filminde de boy göstermiştir.

zeynep-aydemir-kimdir3

Zeynep Aydemir Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Sponsorlu Bağlantılar

Diriliş: Ertuğrul- Eftalya

Zeynep Aydemir Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Zeynep Aydemir Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

12 Mart 1979 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 36 yaşındadır

Zeynep Aydemir Kaç Kilo?

50

Zeynep Aydemir Boyu Kaç Cm

1.70

Zeynep Aydemir Saç Rengi Nedir

Kumral

Zeynep Aydemir Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Zeynep Aydemir Burcu Hangi Burçtur?

Balık Burcu

Zeynep Aydemir Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Zeynep Aydemir Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Zeynep Aydemir’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Zeynep Aydemir Twitter Adresi?

twitter.com/zeynepaydem

Zeynep Aydemir Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/public/Zeynep-Aydemir

Zeynep Aydemir Eğitimi

İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi bölümü mezunu

Zeynep Aydemir Mesleği

Sinema ve dizi oyuncusu

Zeynep Aydemir Fotoğrafları

 zeynep-aydemir-kimdir zeynep-aydemir-kimdir1 zeynep-aydemir-kimdir2 zeynep-aydemir-kimdir3 zeynep-aydemir-kimdir4 zeynep-aydemir-kimdir5

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!