Zakkum Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konuda Bulabilecekleriniz :

Bu yazımız da İse Zakkum Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Zakkum Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Bir müzik grubu olarak tanınan ve ilk olarak 1999 tarihinde Raindog isimli grup aracılığıyla Ankara’da müzik dünyasına giriş yapan Zakkum, alternatif bir rock grubu olmasına karşın farklı türlerde müzik eserlerini seslendirmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Zakkum Kimdir?

Raindog grubu ile geçiş sürecine kadar binin üzerinde sahne performansı sergileyen grup albüm çalışması nedeniyle Türkçe bir isime geçiş yaparak Zakkum ismini almıştır. Cem Senyücel, Yusuf Demirkol ve Eren Parlakgümüş ile başlayan grup, her üç isminde ayrı, ayrı sanat yaşamına devam ettiği sırada bir araya gelmeleri ve bir grup kurmaları ile başlamıştır. Bir dönem Sinema Bar’da sahne alan Zakkum, 2003 tarihinde Emre Yılmaztürk’ün gruba dahil olması ile çıkış yakalamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

2004 tarihinde Placebo, Radiohead, Morrissey, The Smiths, The Cure, Smashing Pumpkins, Suede gibi ünlü gruplardan yaptıkları cover parçaları ile tanınmaya başlayan Zakkum, 2006 tarihinde ilk albüm çalışmalarını piyasaya sürmüştür. Hem İstanbul hem de Ankara’da sayısız sahne performansı sergileyen grubun diğer albümleri 13, Ben Böyle Değildim ve Her gün Sonbahar isimlerini taşımaktadır.

zakkum-kimdir3

Zakkum Albümleri

Zehr-i Zakkum (2007)
Ben Böyle Değildim (2012)
Hergün Sonbahar (2013)

Zakkum Twitter Adresi?

twitter.com/zakkumonline

Zakkum Face Sayfası

https://www.facebook.com/zakkumonline

Zakkum Mesleği

Şarkıcı

Zakkum Fotoğrafları

  zakkum-kimdir2 zakkum-kimdir1 zakkum-kimdir

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!