Yusuf Güney Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Yusuf Güney Kimdir; Nereli, Yusuf Güney Boyu, Kilosu Kaç, Yusuf Güney Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Yusuf Güney Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

5 Haziran 1984 tarihinde Trabzon’da doğan Yusuf Güney, pop şarkıcısı, söz yazarı ve besteci kimlikleri ile tanınmaktadır. 2008 yılından beri aktif olarak sürdürdüğü kariyerinde önemli isimler ile çalışan ve popüler olan parçalara imzasını atan Güney, son yılların en popüle pop şarkıcılarından biri olarak görülmektedir. Aslen Gümüşhaneli olan Güney 14 yaşına kadar Trabzon’da yaşamış ve ailesiyle Londra’ya taşınmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yusuf Güney Kimdir? Hayatı

Londra’da bulunduğu dönemde pazarlama üzerine çalışmalar yapan ve kısa sürede gösterdiği başarı ile müdürlüğe kadar yükselen Güney, 2006 yılında Londra’da konser veren Rafet El Roman ile tanıştıktan sonra resmi olarak müzik kariyerine adım atmıştır. 2008 tarihinde ilk bestesi olan Aşk-ı Virane, Rafet El Roman’ın albümünde yer almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

2009 tarihinde Bir Sevda Masalı isimli ilk albümünü piyasaya süren ve listelerde ilk sıralara kadar yükselme başarısını gösteren Yusuf Güney, 2010 tarihinde ikinci albümü olan Aşka İnat isimli çalışmasını tanıtmıştır. 2012 yılında bir de maxi single çıkaran sanatçı 2013 yılında son albümü olan Sevgi Hırsızı isimli çalışmasını tanıtmıştır.

Yusuf Güney Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Yusuf Güney Nicki-Rol İsmi

Çanakkale Yüzyıllık Mühür

Yusuf Güney Nereli Memleketi Neresi

Trabzon

Yusuf Güney Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

5 Haziran 1984 doğumlu ve (Ekim 2015 itibarıyla) 31 yaşındadır

Yusuf Güney Kaç Kilo?

78

Yusuf Güney Boyu Kaç Cm

1.80

Yusuf Güney Saç Rengi Nedir

Siyah

Yusuf Güney Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Yusuf Güney Burcu Hangi Burçtur?

İkizler Burcu

Yusuf Güney Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Yusuf Güney Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Yusuf Güney  nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Yusuf Güney Twitter Adresi?

twitter.com/yusuffguneyy

Yusuf Güney Face Sayfası

https://www.facebook.com/yusufguneyonline

Yusuf Güney Eğitimi

 

Yusuf Güney Mesleği

Türk pop şarkıcısı, söz yazarı ve besteci Ve Dizi Oyuncusu

Yusuf Güney Fotoğrafları

Yusuf Güney Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Yusuf Güney Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Yusuf Güney Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Yusuf Güney Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Yusuf Güney Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Yusuf Güney Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!