Yusuf Çim Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Yusuf Çim Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Yusuf Çim Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

26 Eylül 1991 tarihinde doğan genç ve yetenekli oyuncu Yusuf Çim, pop müziği şarkıcısı olarak tanınmış ve aynı zamanda şarkıcılık kariyeriyle birlikte oyuncu, sunucu ve model olarak çalışmıştır. 2011 yılında düzenlenen Best Model of Turkey yarışmasına katılan Yusuf Çim yarışma ile dikkat çektikten sonra dizi kariyerine başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yusuf Çim Hakkında Bilgi

1991 tarihinde İstanbul – Fatih’te üç çocuklu bir ailenin en küçük çocuğu olarak dünyaya gelen Yusuf Çim, ilk ve orta eğitiminden sonra Beyoğlu Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek lisesinde Bilgisayar Teknolojisi bölümünü bitirmiştir. İstanbul Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde üniversite eğitimini alan Yusuf Çim, 2009 tarihinde aktif kariyerine başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir dönem Media Markt, Eti, Avea, Blast, İpragaz, Castrol gibi markalar ile FHM dergisinin katalog çekimlerinde yer alan oyuncu, 2011 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışması öncesinde ve sonrasında pek çok defileye katılmıştır. Fashion Week, Günsel Ülkü, Forever Young gibi defilelerde yer alan oyuncu Damat, Kiğili, Tween, Ralp, Lauren, Hatemoğlu, Polo, Mango, Marks&Spencer gibi markalar adına podyuma çıkmıştır.

2013 tarihinde Olsun Bir Kere isimli EP çalışmasını duyuran oyuncu, dizi kariyerine 2014 yılında yayınlanan Ezra dizisinde Başkomiser Mustafa rolü ile girmiş, 2015 tarihinde Piramit dizisinde kendisini canlandırmış ve aynı zamanda Çilek Kokusu dizisinde Burak Mazharoğlu isimli bir karaktere hayat vermiştir.

yusuf-cim-kimdir

Yusuf Çim Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Çilek Kokusu- Burak

Yusuf Çim Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Yusuf Çim Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

26 Eylül 1991 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 24 yaşındadır

Yusuf Çim Kaç Kilo?

79

Yusuf Çim Boyu Kaç Cm

1.88

Yusuf Çim Saç Rengi Nedir

Siyah

Yusuf Çim Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Yusuf Çim Burcu Hangi Burçtur?

Terazi Burcu

Yusuf Çim Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Yusuf Çim Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Yusuf Çim nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Yusuf Çim Twitter Adresi?

twitter.com/yusicim

Yusuf Çim Face Sayfası

https://www.facebook.com/YusufCimOfficial

Yusuf Çim Eğitimi

İstanbul Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü Mezunu

Yusuf Çim Mesleği

Türk pop müziği şarkıcısı, oyuncu, sunucu ve model.

Yusuf Çim Fotoğrafları

 yusuf-cim-kimdir yusuf-cim-kimdir1 yusuf-cim-kimdir3 yusuf-cim-kimdir4 yusuf-cim-kimdir5

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!