Yüsra Geyik Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Yüsra Geyik Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Yüsra Geyik Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

21 Haziran 1990 tarihinde Samsun’da doğan Yüsra Geyik, ilköğretime başladığı ilk yıl eğitimini Samsun’da almış ve daha sonra ailesiyle birlikte İstanbul’a taşınmıştır. Tiyatro ve oyunculuk kariyerine dördüncü sınıfta okuluna gelen bir oyun sırasında başlayan Yüsra Geyik, Sanat – Tasarım fakültesinden mezun olmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Yüsra Geyik Kimdir?

Henüz küçük yaşlarda tiyatro eğitimi alması nedeniyle oyunlarda da yer alan Yüsra Geyik, BASAD çatısı altında pek çok tiyatro oyununa dahil olmuştur. İki yıl boyunca eğitimi nedeniyle tiyatroya ara veren oyuncu 14 yaşında iken Tümay Özokur’un ajansına dahil olduktan sonra ilk film teklifini almıştır. Kin ve Gül adlı filmde Ali Sürmeli ile kamera karşısına geçen Geyik Anlatsam Roman Olur isimli bir dizide de yer almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

2005 tarihinde Yumurcak TV ekranlarında sunuculuk yaptığı dönemde çeşitli oyunlarda da yer alan Yüsra Geyik Arka Sokaklar dizisinde polis memurunun kızını canlandırmıştır. Kariyerinde yer aldığı diğer yapımlar ise Afacanlar Kampı, Yabancı Damat ve Hayat Bilgisi dizisinde Ceyda karakteri şeklinde sıralanmaktadır.

Yüsra Geyik Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

 

Yüsra Geyik Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Arka Sokaklar/ Zeliha

Yüsra Geyik Nereli Memleketi Neresi

Samsun

Yüsra Geyik Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

21 Haziran 1990 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 25 yaşındadır

Yüsra Geyik Kaç Kilo?

45

Yüsra Geyik Boyu Kaç Cm

1.65

Yüsra Geyik Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Yüsra Geyik Göz Rengi Ne Renk ?

Siyah

Yüsra Geyik Burcu Hangi Burçtur?

İkizler Burcu

Yüsra Geyik Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Yüsra Geyik Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Yüsra Geyik nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Yüsra Geyik Twitter Adresi?

twitter.com/yusraageyik

Yüsra Geyik Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/yusrageyikfan

Yüsra Geyik Eğitimi

Yüsra Geyik Mesleği

Oyuncu

Yüsra Geyik Fotoğrafları

 Yüsra Geyik Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Yüsra Geyik Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Yüsra Geyik Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Yüsra Geyik Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Yüsra Geyik Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!