Yiğit Özşener Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Yiğit Özşener Kimdir; Nereli, Yiğit Özşener Boyu, Kilosu Kaç, Yiğit Özşener Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Yiğit Özşener Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

6 Nisan 1972 tarihinde İzmir’de doğan Yiğit Özşener, 1997 tarihinde başladığı aktif kariyerini günümüzde dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu olarak sürdürmektedir. İzmir’de temel eğitimini tamamladıktan sonra üniversite eğitimini almak üzere İstanbul’a gelen Özşener, 1996 tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği’nden mezun olmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Yiğit Özşener Kimdir? Hayatı

Üniversite eğitimine devam ettiği dönemde Studio Oyuncuları Topluluğu’nda eğitim alan Özşener, 2001 tarihine kadar pek çok farklı oyunda sahneye çıkmıştır. Profesyonel oyunculuk kariyerine Gergadanlaşma isimli oyun ile adım atan oyuncu Bulgaristan ve Makedonya’da düzenlenen pek çok festivalde bu oyun ile sahneye çıkmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Aktif olarak İngilizce ve Fransızca konuşan tiyatro oyunculuğuna devam eden ve seslendirme sanatçılığı da yapan Yiğit Özşener, bugüne kadar Galip Derviş, İntikam, Son, Ezel, Kayıp, Dudaktan Kalbe, Rüya Gibi, Rüzgarlı Bahçe, Arapsaçı, 24 Saat, Unutma Beni gibi dizilerde yer almıştır. Oyuncunun dahil olduğu sinema filmleri ise Dedemin İnsanları, Kaybedenler Kulübü, Güneşi Gördüm, Beş Vakit, Tombala ve Çalınan Ceset şeklinde özetlenebilir.

Yiğit Özşener Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Yiğit Özşener Nicki-Rol İsmi

Çanakkale Yüzyıllık Mühür

Yiğit Özşener Nereli Memleketi Neresi

İzmir

Yiğit Özşener Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

6 Nisan 1972 doğumlu ve (Ekim 2015 itibarıyla) 43 yaşındadır

Yiğit Özşener Kaç Kilo?

68

Yiğit Özşener Boyu Kaç Cm

1.75

Yiğit Özşener Saç Rengi Nedir

Siyah

Yiğit Özşener Göz Rengi Ne Renk ?

Mavi

Yiğit Özşener Burcu Hangi Burçtur?

Koç Burcu

Yiğit Özşener Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Yiğit Özşener Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Yiğit Özşener  nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Yiğit Özşener Twitter Adresi?

twitter.com/yigitozsener

Yiğit Özşener Face Sayfası

https://www.facebook.com/YigitOzsenerFanClub

Yiğit Özşener Eğitimi

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü mezunu

Yiğit Özşener Mesleği

Tiyatro, Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Yiğit Özşener Fotoğrafları

Yiğit Özşener Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Yiğit Özşener Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Yiğit Özşener Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Yiğit Özşener Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Yiğit Özşener Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Yiğit Özşener Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!