Vildan Atasever Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Vildan Atasever Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Vildan Atasever Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

26 Temmuz 1981 tarihinde Bursa’da doğan Vildan Atasever, dizi ve sinema oyuncusu olarak kariyerine başlamıştır. 2003 yılında çıkış yapan ve 2003 – 2010 yılları arasında önemli yapımlara imza atan Vildan Atasever, İki Genç Kız ile 2005 tarihinde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü ve 2007 yılında Kader filmi ile Ankara Film Festivalinde aynı ödülü almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Vildan Atasever Hakkında Bilgi

Bursa’da beş çocuklu bir ailenin kızı olarak dünyaya gelen Vildan Atasever, ilk ve orta düzeyde eğitimini İstanbul’da Bahçelievler Gürsoy Kolejinde tamamlamış, lise eğitimini ise Cihangir Kolejinde bitirmiştir. Henüz 15 yaşında iken amatör olarak tiyatro oyunculuğuna başlayan Vildan Atasever, 2010 yılında İsmail Hacıoğlu ile evlenmiş ve 21 Ocak 2015 tarihinde boşanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

İki Genç Kız filminde Handan rolü ile karşımıza çıkan ancak öncesinde Kurtlar Vadisi ve Kadın İsterse dizilerinde yer alan Vildan Atasever, 2006 tarihinde Kader isimli filmde canlandırdığı karakter ile 18. Ankara Uluslararası Film Festivalinde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü elde etmiştir. Sonraki dönemde Yaralı Yürek ve Bıçak Sırtı gibi dizilerde yer alan Atasever, ATV’de yayınlanan Samanyolu dizisinde ve TRT’de yayınlanan Başrolde Aşk isimli yapımlarda bulunmuştur.

Aktif kariyerine yer aldığı diğer yapımlar ise Gece Sesleri, Osmanlı Cumhuriyeti – Asude, Osmanlı Tokadı, Gece, Yaz’ın Öyküsü – Umut ve The Memories of the Black Horse olarak sıralanmaktadır.

vildan-atasever-kimdir1

Vildan Atasever Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Yaz’ın Öyküsü – Umut

Vildan Atasever Nereli Memleketi Neresi

Bursa

Vildan Atasever Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

26 Temmuz 1981 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 34 yaşındadır

Vildan Atasever Kaç Kilo?

48

Vildan Atasever Boyu Kaç Cm

1.62

Vildan Atasever Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Vildan Atasever Göz Rengi Ne Renk ?

Yeşil

Vildan Atasever Burcu Hangi Burçtur?

Aslan Burcu

Vildan Atasever Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Vildan Atasever Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Vildan Atasever’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Vildan Atasever Twitter Adresi?

twitter.com/atasever_vildan

Vildan Atasever Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/Vildan.Atasever.fan.page

Vildan Atasever Eğitimi

Cihangir Kolejinden Mezun

Vildan Atasever Mesleği

Dizi Ve Sinema Oyuncu

Vildan Atasever Fotoğrafları

 vildan-atasever-kimdir5 vildan-atasever-kimdir vildan-atasever-kimdir4 vildan-atasever-kimdir3 vildan-atasever-kimdir2 vildan-atasever-kimdir1

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!