Vahide Gördüm Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Vahide Gördüm Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Vahide Gördüm Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

13 Haziran 1965 tarihinde İzmir’de doğan Vahide Gördüm, 1992 tarihinde başlayan kariyerine oyuncu, tiyatrocu ve dizi oyuncusu olarak devam etmektedir. Bugüne kadar pek çok önemli yapımda yer alan ve ana karakterlerden birisi olan Vahide Gördüm, başarılı kariyerini oynadığı dizilerde gösterdiği başarılı performans ile taçlandırmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Vahide Gördüm Hakkında Bilgi

Yunanistan göçmeni bir ailenin kızı olarak İzmir – Karşıyaka’da doğan Vahide Gördüm, ev hanımı bir anneye ve kamyon şoförü bir babaya sahiptir. Lise döneminde grafik üzerine yoğunlaşan ve bu alanda eğitim alan Vahide Gördüm, üniversite eğitimi için İktisat Fakültesine girmesine karşın oyunculuğa daha fazla ilgi duyması nedeniyle 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde Tiyatro bölümünü kazanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Okulunu birinci olarak tamamlayan ve tüm dikkatleri üzerine çeken Vahide Gördüm, okulundan mezun olduktan sonra Ankara’ya yerleşmiş ve burada AST’ye girmiştir. Devlet Tiyatrosundan aldığı teklifi kabul ettikten sonra kariyerine Adana’da devam eden oyuncu, 2003 yılında yayınlanan Bir İstanbul Masalı dizisinde Suzan Kozan rolü ile televizyon dünyasına girmiştir.

Ailesi ile birlikte İstanbul’a yerleşen oyuncu, Hırsız Polis dizisinde Fulya, İlk Aşk filminde başrol olarak yer almış, 2007 – 2010 yılları arasında Annem isimli dizide bulunmuştur. Adını Feriha Koydum, Merhaba Hayat, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde oynayan oyuncu Altan Gördüm ile evlenmiştir. 2011 yılında meme kanseri tedavisi gören ve 2013 yılında eşinden ayrılan Vahide Gördüm, aktif kariyerine oyuncu olarak devam etmektedir.

vahide-gordum-kimdir

Vahide Gördüm Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Muhteşem Yüzyıl- Hürrem Sultan

Hadise Nereli Memleketi Neresi

İzmir

Vahide Gördüm Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

13 Haziran 1965 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 50 yaşındadır

Vahide Gördüm Kaç Kilo?

53

Vahide Gördüm Boyu Kaç Cm

1.65

Vahide Gördüm Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Vahide Gördüm Göz Rengi Ne Renk ?

Ela

Vahide Gördüm Burcu Hangi Burçtur?

İkizler Burcu

Vahide Gördüm Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Vahide Gördüm Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Vahide Gördüm nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Vahide Gördüm Twitter Adresi?

twitter.com/vahidepercin

Vahide Gördüm Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/Vahide.Gordum.fanpage

Vahide Gördüm Eğitimi

9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde Tiyatro bölümünü Mezunu

Vahide Gördüm Mesleği

Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Vahide Gördüm Fotoğrafları

vahide-gordum-kimdir1 vahide-gordum-kimdir vahide-gordum-kimdir6 vahide-gordum-kimdir5 vahide-gordum-kimdir4 vahide-gordum-kimdir3 vahide-gordum-kimdir2

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!