Tuğrul Tülek Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Tuğrul Tülek Kimdir; Nereli, Tuğrul Tülek Boyu, Kilosu Kaç, Tuğrul Tülek Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Tuğrul Tülek Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Ekranların beğenilen erkek oyuncuları arasında yer alan yalnızda dizi değil sinema filmleriyle de tanınan Tuğrul Tülek, yer aldığı yapımlarda gösterdiği başarılı performans yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkat çeken isimleden biri olmayı başarmıştır. Son dönemde Pek Yakında ve Çekmeceler gibi yapımlarda yer alan oyuncu tiyatro oyunlarında oyunculuk yanı sıra yönetmen olarak da bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

1976 tarihinde dünyaya gelen ve eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuğa ilgi duymasına karşın Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümüne giren ve 1999 tarihinde buradan mezun olan Tülek, aynı tarihlerde Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı Tiyatrosu’nda oyuncu olarak çalışmaya başlamıştır.

Tuğrul Tülek Kimdir? Kısaca Hayatı ve Çalışmaları

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunculuğa olan ilgisi nedeniyle konservatuara hazırlanan 2002 tarihinde Anadolu Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim almaya başlayan oyuncu 2006 tarihinde bu bölümden de mezun olmuştur. Üniversite yıllarında eğitim aldığı dönemde Polonya’ya giden Tülek, burada Akademia Teatralna im Aleksandra Zalwerowicza’da oyunculuk eğitimi almıştır.

Bugüne kadar yer aldığı dizi ve filmlere baktığımızda Keşanlı Ali Destanı, Kalp Ağrısı, Sınıf, Pek Yakında, Behzat Ç, Bu Son Olsun ve Başka Dilde Aşk gibi yapımlar öne çıkmaktadır. Yer aldığı ve yönettiği tiyatro oyunlarına baktığımızda Makas Oyunları, Yüksek, Öksüzler, İki Kişilik Yaz, Dövüş Gecesi, Malafa, Kürklü Merkür, Hamlet gibi oyunlarda hem oyuncu hem de bazılarında yönetmen olarak sahne ve sahne arkasında yer almıştır.

Tuğrul Tülek Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Tuğrul Tülek Nicki-Rol İsmi

Çekmeceler – Sati

Tuğrul Tülek Nereli Memleketi Neresi

Bursa

Tuğrul Tülek Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

26 Eylül 1976 doğumlu ve (Ekim 2015 itibarıyla) 39 yaşındadır

Tuğrul Tülek Kaç Kilo?

67

Tuğrul Tülek Boyu Kaç Cm

1.75

Tuğrul Tülek Saç Rengi Nedir

Siyah

Tuğrul Tülek Göz Rengi Ne Renk ?

Siyah

Tuğrul Tülek Burcu Hangi Burçtur?

Terazi Burcu

Tuğrul Tülek Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Tuğrul Tülek Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Tuğrul Tülek nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Tuğrul Tülek Twitter Adresi?

twitter.com/tugrultulek

Tuğrul Tülek Face Sayfası

https://www.facebook.com/pages/Tuğrul-Tülek/127401110664149

Tuğrul Tülek Eğitimi

Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümüne mezunu

Tuğrul Tülek Mesleği

Tiyatro, Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Tuğrul Tülek Fotoğrafları

Tuğrul Tülek Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?Tuğrul Tülek Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Tuğrul Tülek Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Tuğrul Tülek Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Tuğrul Tülek Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Tuğrul Tülek Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Tuğrul Tülek Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!