Tuğçe Kazaz Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Tuğçe Kazaz Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Tuğçe Kazaz Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

26 Ağustos 1982 tarihinde Erdemli – Balıkesir’de doğan Tuğçe Kazaz, çocukluğunun bir dönemini burada geçirmiş olsa da önemli bir kısmını İzmir’de yaşamıştır. Okul yaşantısı boyunca aktif bir sporcu olan Kazaz, kariyerine farklı bir yön çizmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda Tuğçe Kazaz kimdir, Tuğçe Kazaz hayatı, Tuğçe Kazaz çalışmaları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Tuğçe Kazaz Kimdir? Hayatı

Sponsorlu Bağlantılar

1982 tarihinde doğan ve İzmir’de büyüyen Tuğçe Kazaz, okul yaşamı boyunca yaklaşık yedi yıl basketbol oynamıştır. İstanbul, İzmir ve Antalya arasında süre gelen bir dönem geçiren Kazaz, Özel Ortadoğu Koleji ve Antalya Kolejinde okuduktan sonra İstanbul Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde eğitim almış ancak okula devam etmemesi sebebiyle bu eğitimi yarıda kalmıştır. 2000 yılında yapılan Elit Model Look isimli yarışmada ikinci olduktan sonra Paris seçmelerinde ilk 15 içerisinde yer almıştır.

2001 yılında yapılan Miss Turkey yarışmasında birinci olduktan sonra mankenlik kariyerine başlayan ve o dönem Kenan Doğulu ile oldukça uzun bir ilişki sürdüren Tuğçe Kazaz, Kenan Doğulu ile ilişkisini sonlandırdıktan sonra Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can ile birlikte olmaya başlamıştır.

Kampüsistan isimli dizide, bir Yunan filminde yer aldıktan sonra iki sinema projesinde de yer alan Tuğçe Kazaz 8 Eylül tarihinde vaftiz olduktan sonra Maria Seitaridis ismini almış ve üç yıl süren evliliğinden sonra tekrar Müslüman olduğunu belirtmiştir. Hem işinde hem de özel yaşantısında artık farklı bir çizgide ilerleyeceğini söylemektedir.

tugce-kazaz-kimdir1

Tuğçe Kazaz Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Gönül Hırsızı- Hülya

Tuğçe Kazaz Nereli Memleketi Neresi

Balıkesir

Tuğçe Kazaz Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

26 Ağustos 1982 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 33 yaşındadır

Tuğçe Kazaz Kaç Kilo?

62

Tuğçe Kazaz Boyu Kaç Cm

1.83

Tuğçe Kazaz Saç Rengi Nedir

Sarı

Tuğçe Kazaz Göz Rengi Ne Renk ?

Mavi

Tuğçe Kazaz Burcu Hangi Burçtur?

Başak Burcu

Tuğçe Kazaz Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Tuğçe Kazaz Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Tuğçe Kazaz’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Tuğçe Kazaz Twitter Adresi?

twitter.com/tugce_official

Tuğçe Kazaz Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/T.Kazaz

Tuğçe Kazaz Eğitimi

İstanbul Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünü Mezunu

Tuğçe Kazaz Mesleği

Model, Oyuncusu, Manken

Tuğçe Kazaz Fotoğrafları

 tugce-kazaz-kimdir tugce-kazaz-kimdir1 tugce-kazaz-kimdir2 tugce-kazaz-kimdir3 tugce-kazaz-kimdir4 tugce-kazaz-kimdir5 tugce-kazaz-kimdir6

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!