Tuğçe Açıkgöz Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Tuğçe Açıkgöz Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Tuğçe Açıkgöz Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

10 Şubat 1993 tarihinde doğan, genç ve yetenekli oyunculardan birisi olarak gösterilen Tuğçe Açıkgöz, Yazın Öyküsü isimli dizide karşımıza çıkan başarılı isimlerden birisi olarak bilinmektedir. Son dönemde daha çok genç oyuncuların ağırlıkta olduğu dizi sektöründe gerek güzelliği gerekse de oyunculuk yetenekleri ile dikkat çeken Tuğçe Açıkgöz, kariyerine bu yönde devam etmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Tuğçe Açıkgöz Kimdir?

1993 tarihinde doğan ve yaşamına İstanbul’da devam eden Tuğçe Açıkgöz, eğitimini tamamladıktan sonra oyuncu olma isteği ile İstanbul Belediyesi Büyük Şehir Tiyatrolarına girmiş ve burada Çocuk – Genç eğitim biriminden tiyatro eğitimi almıştır. Burada gösterdiği performans ile dikkatleri üzerine toplayan amatör olarak farklı projelerde yer alan ve tiyatro ile sıkı bağlar oluşturan Tuğçe Açıkgöz, aynı birimde asistanlıkta yapmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazın Öyküsü olarak bilinen dizide Ekim karakterine hayat veren oyuncu dizide duygusal anlamda dengesiz ve intihara meyilli olan karakteri canlandırmaktadır. Henüz altı yaşında iken annesinin babasını öldürmesine tanık olan ve bir yurtta büyüyen Ekim, Yaz karakteri sayesinde yurttan kurtulduktan sonra yeni yaşamına başlamıştır.

Tuğçe Açıkgöz Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

 

Tuğçe Açıkgöz Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Yaz’ ın Öyküsü- Ekim

Tuğçe Açıkgöz Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Tuğçe Açıkgöz Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

10 Şubat 1993 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 22 yaşındadır

Tuğçe Açıkgöz Kaç Kilo?

 

Tuğçe Açıkgöz Boyu Kaç Cm

 

Tuğçe Açıkgöz Saç Rengi Nedir

Siyah

Tuğçe Açıkgöz Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Tuğçe Açıkgöz Burcu Hangi Burçtur?

Kova Burcu

Tuğçe Açıkgöz Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Tuğçe Açıkgöz Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Tuğçe Açıkgöz nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Tuğçe Açıkgöz Twitter Adresi?

twitter.com/tugceeacikgoz

Tuğçe Açıkgöz Face Sayfası

https://www.facebook.com/…/Tuğçe-Açıkgöz

Tuğçe Açıkgöz Eğitimi

Kadir Has Universitesi’nde oyunculuk Bölümü Öğrenci

Tuğçe Açıkgöz Mesleği

Oyuncu

Tuğçe Açıkgöz Fotoğrafları

 Tuğçe Açıkgöz Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Tuğçe Açıkgöz Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Tuğçe Açıkgöz Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Tuğçe Açıkgöz Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Tuğçe Açıkgöz Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!