Tuba Büyüküstün Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Tuba Büyüküstün Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Tuba Büyüküstün Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

5 Temmuz 1982 tarihinde İstanbul’da doğan Tuba Büyüküstün dizi ve sinema oyuncusu olarak tanınmıştır. Eğitimine İstanbul Özel Doğuş Okulları ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünde devam eden Büyüküstün üniversite eğitimi sırasında farklı reklam filmlerinde yer almıştır. Tomris Giritlioğlu aracılığı ile başladığı oyunculukta ise önemli roller üstlenmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda Tuba Büyüküstün Kimdir, Tuba Büyüküstün hayatı, Tuba Büyüküstün çalışmaları hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Tuba Büyüküstün Kimdir? Hayatı

Sponsorlu Bağlantılar

1982 tarihinde İstanbul’da doğan Büyüküstün, kariyerine farklı reklam filmleri ile başlamış olsa da 2003 yılında yayınlanan Sultan Makamı adlı dizide oynadığı dört bölümlük rolü ile, dizi dünyasına geçiş yapmıştır. 2004 yılında Çağan Irmak tarafından yönetilen Çemberimde Gül Oya isimli dizi ile büyük bir çıkış yakalamış, Gülizar adlı televizyon dizisinde canlandırdığı Gülizar karakteri ile Sırbistan – Karadağ, Uluslararası TV Festival Bar’da en iyi kadın oyuncu ödülünü almıştır.

2005 yılında yine Kanal D’de yayınlanan Ihlamurlar Altında dizisi ile çıkışını sürdüren Tuba Büyüküstün, dönemin en çok aranan dizi oyuncuları arasında yer almıştır. Çağan Irmak ile daha önce televizyon dünyasında buluşan Büyüküstün, Babam ve Oğlum filmi ile sinema dünyasına adım atmıştır.

Asi, Beni W Benak, Gönülçelen, 20 Dakika, Kara Para Aşk, Aşk Yolu gibi yapımlarda yer aldığı roller yanında 20 Dakika isimli dizide gösterdiği başarı ile Emmy Ödüllerinde En İyi Kadın Oyuncu ödülüne aday gösterilmiştir.

tuba-buyukustun-kimdir1

Tuba Büyüküstün Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Kara-Para-Aşk – Elif

Tuba Büyüküstün Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Tuba Büyüküstün Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

5 Temmuz 1982 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 33 yaşındadır

Tuba Büyüküstün Kaç Kilo?

57

Tuba Büyüküstün Boyu Kaç Cm

1.73

Tuba Büyüküstün Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Tuba Büyüküstün Göz Rengi Ne Renk ?

Yeşil

Tuba Büyüküstün Burcu Hangi Burçtur?

Oğlak Burcu

Tuba Büyüküstün Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Tuba Büyüküstün Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Onur Saylak

Tuba Büyüküstün Twitter Adresi?

twitter.com/tubabustun

Tuba Büyüküstün Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/TubaBuyukustun

Tuba Büyüküstün Eğitimi

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı Bölümü Mezunu

Tuba Büyüküstün Mesleği

Sinema ve Dizi Oyuncusu

Tuba Büyüküstün Fotoğrafları

 tuba-buyukustun-kimdir tuba-buyukustun-kimdir1 tuba-buyukustun-kimdir2 tuba-buyukustun-kimdir3 tuba-buyukustun-kimdir4 tuba-buyukustun-kimdir5 tuba-buyukustun-kimdir6

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!