Tekin Temel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Tekin Temel Kimdir; Nereli, Tekin Temel Boyu, Kilosu Kaç, Tekin Temel Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Tekin Temel Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Ekranların tanına simalarından birisi olan kariyerine başladığı 90’lı yıllardan itibaren onlarca yapımda yer alma başarısını gösteren Tekin Temel, genellikle öne çıkan roller üstlenmesine karşın özel yaşantısı ekranlardan uzak tutması nedeniyle yalnızca dahil olduğu yapımlar ile hatırlanmaktadır. Bugün geçtiğimiz aylarda yayınlanmaya başlayan Aşk ve Günah dizisi ile dönüş yapan oyuncu, daha çok dizi odaklı projeler ile öne çıkmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

1968 tarihinde Manisa’da dünyaya gelen Tekin Temel, eğitimini Manisa’da tamamladıktan sonra tiyatro ve oyunculuk konusunda kendini geliştirmek üzere Ege Üniversitesi Tiyatro bölümüne girmiştir. Oyunculuk kariyerine ilk dönemde tiyatro ile adım atan oyuncu pek çok oyunda sahne almıştır.

Tekin Temel Kimdir? Kısaca Hayatı

Özel yaşantısı ile ekranlarda olmaması nedeniyle, çoğunlukla dizileri ile hatırladığımız Tekin Temel, bir dönemin en çok sevilen dizilerinden olan Çiçek Taksi ile adım atmıştır. Bu dizide öne çıkan bir isim olmamasına karşın performansı beğenilen oyuncu Tatlı Kaçıklar ve Böyle Mi Olacaktı gibi dizilerde de yer almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu dizilerden sonra daha fazla ön plana çıkmaya başladığı Ruhsar, Ayrılsak da Beraberiz, Yılan Hikayesi, Üvey Baba, Çocuklar Duymasın ve Büyük Buluşma gibi dizilerde de kamera karşısına geçmiştir. Ancak 2000’li yıllarda yaşadığı asıl çıkışı Acı Hayat, Hırsız Polis, Oğlum İçin, Gece Gündüz, Ezel, Güneşi Beklerken, Sevdaluk gibi diziler ile sağlamış günümüzde ise Aşk ve Günah isimli dizi ile çıkışını sürdürmektedir.

Tekin Temel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Tekin Temel Nicki-Rol İsmi

Aşk Ve Günah- Kerim

Tekin Temel Nereli Memleketi Neresi

Manisa

Tekin Temel Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

1968 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 57 yaşındadır

Tekin Temel Kaç Kilo?

78

Tekin Temel Boyu Kaç Cm

1.80

Tekin Temel Saç Rengi Nedir

Siyah

Tekin Temel Göz Rengi Ne Renk ?

Yeşil

Tekin Temel Burcu Hangi Burçtur?

**** Burcu

Tekin Temel Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Tekin Temel Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Tekin Temel’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Tekin Temel Twitter Adresi?

twitter.com/teyogul

Tekin Temel Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/public/Tekin-Temel

Tekin Temel Eğitimi

Ege Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu

Tekin Temel Mesleği

Tiyatro, Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Tekin Temel Fotoğrafları

Tekin Temel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Tekin Temel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Tekin Temel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Tekin Temel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Tekin Temel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!