Tardu Flordun Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Tardu Flordun  Kimdir; Nereli, Tardu Flordun Boyu, Kilosu Kaç, Tardu Flordun  Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Tardu Flordun Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Televizyon dünyasının yakından tanınan isimlerinden birisi olan Tardu Flordun, bugüne kadar çok sayıda dizi, sinema filmi ve tiyatro oyununda yer almıştır. 1972 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen oyuncu kendisi gibi oyuncu olan bir babanın oğludur. Babasının mesleği ve kendisinin de bu alana ilgi duyması nedeniyle oyunculuğa yönelen Tardu Flordun tiyatro üzerine eğitim almaya karar vermiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Lise eğitimini tamamladıktan sonra Ankara’da kalan ve Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitim almaya başlayan oyuncu bölümünü 96 gibi bir puan ile birinci olarak tamamlamıştır. Tiyatro eğitiminden sonra hem bu alanda hem de farklı sektörlerde oyunculuk deneyiminde bulunan Flordun Kocaeli Şehir Tiyatrolarına bağlı olarak çalışmaya başlamıştır.

Tardu Flordun Kimdir? Hayatı ve Çalışmaları

Sponsorlu Bağlantılar

1998 tarihinde Leoparın Kuyruğu isimli sinema filmi ile profesyonel anlamda oyunculuğa adım atan ve 2000’li yılların başında Berna Laçin ile Evdeki Yabancı isimli dizide büyük bir çıkış yakalayan Flordun 2002 yılında Efsane isimli yapımda, Bir Tatlı Huzur, İki Oda Bir Sinan gibi projelerde yer almıştır. 2005 yılına kadar farklı projelerde yer almaya devam eden oyuncu bu tarihlerde Davetsiz Misafir dizisi ile yeniden izleyici karşısına çıkmıştır.

Kariyerinde yer aldığı diğer yapımlara baktığımızda Silsile, Son Yaz Balkanlar, Türkan, Tek Başımıza, Sırat, Behzat Ç, Mükemmel Çift, Bekle Beni, Sözün Bittiği Yer, O Kadın ve Bir Varmış Bir Yokmuş gibi projeler öne çıkmaktadır.

Tardu Flordun Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Tardu Flordun Nicki-Rol İsmi

Eve Dönüş- Kürşat

Tardu Flordun Nereli Memleketi Neresi

Ankara

Tardu Flordun Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

25 Mayıs 1972 doğumlu ve (Ekim 2015 itibarıyla) 43 yaşındadır

Tardu Flordun Kaç Kilo?

72

Tardu Flordun Boyu Kaç Cm

1.82

Tardu Flordun Saç Rengi Nedir

Siyah

Tardu Flordun Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Tardu Flordun Burcu Hangi Burçtur?

İkizler Burcu

Tardu Flordun Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Tardu Flordun Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Canan Ergüder

Tardu Flordun Twitter Adresi?

twitter.com/tarduflordun

Tardu Flordun Face Sayfası

https://www.facebook.com/tarduflordun

Tardu Flordun Eğitimi

Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu

Tardu Flordun Mesleği

Tiyatro, Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Tardu Flordun Fotoğrafları

Tardu Flordun Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Tardu Flordun Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Tardu Flordun Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Tardu Flordun Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Tardu Flordun Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Tardu Flordun Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!