Tansel Öngel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Tansel Öngel Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Tansel Öngel Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

24 Eylül 1976 tarihinde Kilis’te doğan Tansel Öngel, 1999 tarihinde başlayan aktif kariyerine günümüzde dizi ve tiyatro oyuncusu olarak devam etmektedir. Bugüne kadar yer aldığı yapımlarda gösterdiği performans ile tanınan Öngel, son olarak Yaz’ın Öyküsü isimli yapımda yer almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tansel Öngel Kimdir?

Kilis’te doğan ve oyunculuğa olan ilgisi nedeniyle eğitim almaya başlayan Tansel Öngel, 2000 yılında Trabzon Devlet Tiyatrosunda görev almaya başlamıştır. Günümüzde dizi ve tiyatrolarda sergilediği oyunlar ve performans ile tanınan Öngel, günümüzde İstanbul Devlet Tiyatrosunda sanatçı olarak çalışmaya devam etmektedir. Yer aldığı tiyatro oyunlarına bakıldığında Birimiz Hep İçin, Onikinci Gece, Hepsi Oğlumdu, Doğal Zehir ve Yanık gibi oyunlar yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyuncu tiyatro oyunları dışında önemli televizyon projelerinde de yer alırken bu dizilerden bazıları, Kısmet, Uy Başuma Gelenler, Adak, Elveda Derken, Geniş Aile, Muhteşem Yüzyıl, Benim İçin Üzülme, Son Mektup ve 2015 tarihinde başlayan, Mert karakterini canlandırdığı Yaz’ın Öyküsü isimli yapım yer almaktadır. Bu yapımlardan özellikle Geniş Aile ve Muhteşem Yüzyıl dizileri çıkış yakalamasında etkili olmuştur.

Tansel Öngel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

 

Tam İsmi

Nuri Tansel Öngel

Tansel Öngel Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Yaz’ın Öyküsü/ Mert

Tansel Öngel Nereli Memleketi Neresi

Kilis/ Gaziantep

Tansel Öngel Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

24 Eylül 1976 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 39 yaşındadır

Tansel Öngel Kaç Kilo?

76

Tansel Öngel Boyu Kaç Cm

1.72

Tansel Öngel Saç Rengi Nedir

Siyah

Tansel Öngel Göz Rengi Ne Renk ?

Siyah

Tansel Öngel Burcu Hangi Burçtur?

Terazi Burcu

Tansel Öngel Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Tansel Öngel Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Tansel Öngel nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Tansel Öngel Twitter Adresi?

twitter.com/ongeltansel

Tansel Öngel Face Sayfası

https://www.facebook.com/pages/Tansel-öngel…/266912996822213

Tansel Öngel Eğitimi

Tansel Öngel Mesleği

Oyuncu

Tansel Öngel Fotoğrafları

 Tansel Öngel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Tansel Öngel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Tansel Öngel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Tansel Öngel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Tansel Öngel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi NedirTansel Öngel Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!