Tamer Karadağlı Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Tamer Karadağlı Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Tamer Karadağlı Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Aktif sanat yaşamına 1992 tarihinde başlayan ve günümüzde de aktör kimliği ile sürdüren Tamer Karadağlı bugüne dek özellikle televizyon ekranlarında önemli pek çok dizide karşımıza çıkmıştır. 24 Mayıs 1967 tarihinde Ankara’da doğan Tamer Karadağlı, Azerbaycan kökenli bir aileye mensup olup oyuncu ve seslendirme sanatçısı olarak çalışmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tamer Karadağlı Hakkında Bilgi

Ankara’da doğmasına ve Azeri kökenli bir sanatçı olmasına karşın henüz ilkokul döneminde eğitimine başlamadan ABD’ye ailesi ile birlikte giden Tamer Karadağlı, Türkiye’ye bir dönem dönüş yapmış olsa da tekrar ABD’ye dönmüştür. Lise dönemine kadar Amerika’da yaşayan Tamer Karadağlı, lise döneminde Türkiye’ye dönüş yaptıktan sonra sinemaya ilgi duymaya başlamıştır. Bu süreçte kendisi hakkında verdiği bilgilere dayanarak Akün Sinemasına giden oyuncu henüz lise döneminde seslendirme sanatçısı olarak hizmet sunmaya başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Shakespeare’in Kuru Gürültü isimli oyununu Türkçe ve İngilizce oynayan Tamer Karadağlı, pek çok kişinin dikkatini çekmiştir. Bilkent Üniversitesinde Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinde eğitim almaya başlayan ve başarılı bir şekilde Tiyatro bölümünü tamamlayan oyuncu ilk filmini 1993 yılında çevirmiştir. Ancak asıl çıkışını Ferhunde Hanımlar dizisinde sergilediği performans ile sağlayan Tamer Karadağlı, pek çok filmde seslendirme sanatçısı olarak yer almıştır.

Özel yaşantısında bir dönem Arzu Balkan ile evli olan ve Çocuklar Duymasın gibi yapımlarda uzun süre yer alan Tamer Karadağlı, yalnızca İngilizce de sekiz farklı lehçeyi konuşabilmektedir.

tamer-karadagli-kimdir3

Tamer Karadağlı Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Çocuklar Duymasın- Haluk

Tamer Karadağlı Nereli Memleketi Neresi

Ankara

Tamer Karadağlı Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

24 Mayıs 1967 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 48 yaşındadır

Tamer Karadağlı Kaç Kilo?

81

Tamer Karadağlı Boyu Kaç Cm

1.83

Tamer Karadağlı Saç Rengi Nedir

Kır

Tamer Karadağlı Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Tamer Karadağlı Burcu Hangi Burçtur?

İkizler Burcu

Tamer Karadağlı Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Tamer Karadağlı Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Tamer Karadağlı nın Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Tamer Karadağlı Twitter Adresi?

twitter.com/tamerkaradagl

Tamer Karadağlı Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/Tamer.Karadagli.01

Tamer Karadağlı Eğitimi

Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun

Tamer Karadağlı Mesleği

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu

Tamer Karadağlı Fotoğrafları

 tamer-karadagli-kimdir5 tamer-karadagli-kimdir tamer-karadagli-kimdir4 tamer-karadagli-kimdir3 tamer-karadagli-kimdir1 tamer-karadagli-kimdir2

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!