Şükrü Özyıldız Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Şükrü Özyıldız Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Şükrü Özyıldız Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

2011’de aktif olarak başladığı kariyerine günümüzde de devam eden Türk dizilerinin aranan oyuncularından birisi olan Şükrü Özyıldız, Benim Hala Umudum Var ve Şeref Meselesi gibi yapımlarda yer almış, iki ayrı sinema filminde oynamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Şükrü Özyıldız Hakkında Bilgi

18 Şubat 1988 tarihinde İzmir’de doğan Şükrü Özyıldız, Rodos göçmeni bir anneye ve Karadenizli bir babaya sahiptir. Bir kız kardeşi olan oyuncu eğitimine İzmir’de başlamış, üniversite eğitimi için İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi Makineleri Mühendisliğini kazanmıştır. İstanbul’da ilk yılını tamamladıktan sonra yeniden sınava giren ve Ege Üniversitesi İşletme bölümünü kazanan Şükrü Özyıldız, bir dönem öğrenci değişim programı ile Portekiz’e gitmiştir.

Henüz çocukluk döneminde ilgi duyduğu dövüş sporlarına ağırlık veren Portekiz’de kafes dövüşlerine katılan Şükrü Özyıldız, Kafes dövüşlerini bıraktıktan sonra ağırlığını oyunculuğa vermiştir. Yurtdışında oyunculuk konusunda bir sunuma dahil olan ve burada oyuncu olma noktasında karar alan Özyıldız, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Pek çok tiyatro oyunuyla birlikte dizi ve reklam filmlerinde de yer alan oyuncu dizi kariyerine 2011 yılında ekranlara gelen Derin Sular isimli yapım ile başlamıştır. 2012 tarihinde Uçurum dizisinde Avukat Tolga’yı canlandıran oyuncu 2013 tarihinde Benim Hala Umudum Var dizisi ve Neva filminde yer almıştır. 2014 tarihinde Şeref Meselesi dizisinde oynayan oyuncu 2015 tarihinde çekimlerine başlanan Sevimli Tehlikeli isimli sinema filminde boy gösterecektir.

sukru-ozyildiz-kimdir2

 

Şükrü Özyıldız Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Kış Güneşi – Efe

Şükrü Özyıldız Nereli Memleketi Neresi

İzmir

Şükrü Özyıldız Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

18 Şubat 1988 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 27 yaşındadır

Şükrü Özyıldız Kaç Kilo?

74

Şükrü Özyıldız Boyu Kaç Cm

1.90

Şükrü Özyıldız Saç Rengi Nedir

Siyah

Şükrü Özyıldız Göz Rengi Ne Renk ?

Siyah

Şükrü Özyıldız Burcu Hangi Burçtur?

Kova Burcu

Şükrü Özyıldız Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Şükrü Özyıldız Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Denise Capezza

Şükrü Özyıldız Twitter Adresi?

twitter.com/sukruozyildiz

Şükrü Özyıldız Face Sayfası

https://www.facebook.com/SukruOzyildizFanClub

Şükrü Özyıldız Eğitimi

Ege Üniversitesi İşletme Bölümünü Mezunu

Şükrü Özyıldız Mesleği

Oyuncu

Şükrü Özyıldız Fotoğrafları

 sukru-ozyildiz-kimdir2 sukru-ozyildiz-kimdir3 sukru-ozyildiz-kimdir4 sukru-ozyildiz-kimdir5 sukru-ozyildiz-kimdir6 sukru-ozyildiz-kimdir1

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!