Su Burcu Yazgı Çoşkun Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Su Burcu Yazgı Çoşkun Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Su Burcu Yazgı Çoşkun Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

2004 senesinde İstanbul’da özel bir hastanede dünyaya gelen Su Burcu Yazgı Coşkun, oldukça büyük dizi projelerinde yer aldığı gibi reklamlarda da boy göstermiştir. Günümüzde 11 yaşında olan Çoşkun, koç burcudur. Ailesi koç burcunun neredeyse tüm özelliklerini taşıdığını belirttiği gibi, rol aldığı dizilerde sevimli karakter ile ekranlara gelen Su, İstanbul da ikamet ediyor. Dabbe 3: Bir Cin Vakası gibi korku filmlerinede imzasını attığı gibi böyle büyük projeler sayesinde halen birçok yapımcı sıra beklemektedir. Menejeri ile birlikte kariyer hayatına devam eden Burcu, ilk ödülü Survivor minik kahramanlarda almıştı.

Sponsorlu Bağlantılar

Survivor Minik Kahramanlar yarışmasından sonra birçok yapımcı ve yapım ile ekranların yeni yüzü olan Çoşkun, küçük yaşına rağmen canlandırdığı her karakter ile izleyicilerin sevgisini kazanmıştır. Bu sevgi ile birlikte medyada da gündeme gelmiştir. Ayrıca geçen yıllarda gelecek yıllar için bazı yapımcıların imza istediği gibi kulisler olsa da, böyle birşeyin olmadığ açıklanmıştı.  Dünyanın önemli kanallarından biri olan FOX TV kanalı ülkemize girdiğinden beri çok önemli dizilere liderlik yapmıştır. Aşk Yeniden dizisinde rol alan Su Burcu Yazgı Coşkun, FOX’un en çok sevilen yüzlerinden bir tanesidir. Ayrıca daha önce birçok kanalın projesinde yer aldığı için, yapımcılar ve oyuncular tarafından tanınan bir yüz olmuştu. Haliyle neredeyse tüm projelerde aktif olarak rol olması istenmiştir ama okul ve ailesinin isteğiyle şuan Aşk Yeniden dizisi ile gündeme gelmektedir.

su-burcu-yazgi-coskun-kimdir4

Su Burcu Yazgı Çoşkun Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Sponsorlu Bağlantılar

Aşk Yeniden

Su Burcu Yazgı Çoşkun Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Su Burcu Yazgı Çoşkun Yaşında Doğum Tarihi Ne?

15 Nisan 2004 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 11 yaşındadır

Su Burcu Yazgı Çoşkun Kaç Kilo?

45

Su Burcu Yazgı Çoşkun Boyu Kaç Cm

1.65

Su Burcu Yazgı Çoşkun Saç Rengi Nedir

Kumral

Su Burcu Yazgı Çoşkun Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Su Burcu Yazgı Çoşkun Burcu Hangi Burçtur?

Koç Burcu

Su Burcu Yazgı Çoşkun Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Su Burcu Yazgı Çoşkun Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Su Burcu Yazgı Çoşkun’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Su Burcu Yazgı Çoşkun Twitter Adresi?

twitter.com/suburcuyaz

Su Burcu Yazgı Çoşkun Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/OfficialSuBurcuYazgiCoskun

Su Burcu Yazgı Çoşkun Eğitimi

İlköğretim

Su Burcu Yazgı Çoşkun Mesleği

Reklam ve Dizi Oyuncusu

Su Burcu Yazgı Çoşkun Fotoğrafları

 su-burcu-yazgi-coskun-kimdir5 su-burcu-yazgi-coskun-kimdir4 su-burcu-yazgi-coskun-kimdir3 su-burcu-yazgi-coskun-kimdir2 su-burcu-yazgi-coskun-kimdir1 su-burcu-yazgi-coskun-kimdir

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!