Soner Sarıkabadayı Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Soner Sarıkabadayı Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Soner Sarıkabadayı Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

2001 tarihinde yaptığı beste ve sözlerini yazdığı şarkılar ile tanınan fakat aktif şarkıcılık kariyerine daha sonra çıkardığı albümler ile başlayan Soner Sarıkabadayı, son yılların en çok dinlenen ve takip edilen isimleri arasında yer almaktadır. Özellikle pek çok ünlü isme verdiği besteler ile adından söz ettiren sanatçı albümleriyle de takip ediliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Soner Sarıkabadayı Hakkında Bilgi

8 Aralık 1978 tarihinde Karhamanmaraş’ta doğan pop müzik şarkıcısı ve söz yazarı olan Soner Sarıkabadayı’nın annesinin adı Güngör olup babasının adı Hasan’dır. İki kardeşi bulunan Soner Sarıkabadayı, dört yaşına kadar ailesi ile Kahramanmaraş’ta yaşamış ve ilerleyen yıllarda ailesi ile Mersin’e yerleşmiştir. İlk, orta ve lise eğitimini Mersin’de tamamlayan sanatçı, Üniversite eğitimi için İstanbul’a gelmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul’da Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat bölümünde eğitimine başlayan ancak bu süreçte müziğe olan ilgisinden kopamayan Soner Sarıkabadayı, müzik eğitimi dışında gitar dersleri almaya başlamıştır. 2008 tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Gitar bölümü için sınava girmiş ve bu bölümü kazanarak aynı yıl mezun olmuştur.

İlk albümünü 2001 tarihinde yayınlayan, Kara ismini verdiği bu albümde istediği başarıyı elde edemeyen Soner Sarıkabadayı, 2009 tarihinde yayınlandığı Buz ismini verdiği albümü ile büyük bir başarı elde etmiştir. 2010 yılında art arda Pas ve Sadem albümlerini yayınlayan sanatçı, söz yazarlığı yanında diğer önemli sanatçılara verdiği besteler ile tanınmaktadır.

soner-sarikabadayi-kimdir1

Soner Sarıkabadayı Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Soner Sarıkabadayı

Soner Sarıkabadayı Nereli Memleketi Neresi

Kahramanmaraş

Soner Sarıkabadayı Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

8 Aralık 1978 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 37 yaşındadır

Soner Sarıkabadayı Kaç Kilo?

72

Soner Sarıkabadayı Boyu Kaç Cm

1.84

Soner Sarıkabadayı Saç Rengi Nedir

Kel

Soner Sarıkabadayı Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Soner Sarıkabadayı Burcu Hangi Burçtur?

Yay Burcu

Soner Sarıkabadayı Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Soner Sarıkabadayı Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Esther

Soner Sarıkabadayı Twitter Adresi?

twitter.com/srkbdy

Soner Sarıkabadayı Face Sayfası

https://www.facebook.com/srkbdyofficial

Soner Sarıkabadayı Eğitimi

Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat bölümü Yarım Bırakmış

Soner Sarıkabadayı Mesleği

Söz yazarı, Şarkıcı

Soner Sarıkabadayı Fotoğrafları

 soner-sarikabadayi-kimdir soner-sarikabadayi-kimdir1 soner-sarikabadayi-kimdir2 soner-sarikabadayi-kimdir3 soner-sarikabadayi-kimdir4 soner-sarikabadayi-kimdir5 soner-sarikabadayi-kimdir6

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!