Şirin Payzın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Şirin Payzın Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Şirin Payzın Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Televizyon dünyasının güçlü isimlerinden birisi olarak bilinen Şirin Payzın, 1968 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Sunduğu haber ve tartışma programları ile üstlendiği moderatör görevi ile öne çıkan Şirin Payzın hem akademik anlamda hem de kariyeri açısından önemli çalışmalar ve alanlarda bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Şirin Payzın Hakkında Bilgi

Makedon bir baba ve Kırım göçmeni olan bir annenin kızı olarak doğan Şirin Payzın, babasının gazetecilik yaptığı dönemlerde Ankara’da yaşamıştır. Lise döneminde aktif olarak tiyatro ile ilgilenen ve 1987 tarihinde Üniversite eğitimini tamamlamak üzere Fransa’ya giden Şirin Payzın, babasının ölümünden sonra tekrar Türkiye’ye dönmüş ve İstanbul Üniversitesi Filoloji bölümünde yarım dönem eğitim aldıktan sonra bu bölümü bırakarak Ankara’da Bilkent Üniversitesinde Sanat Tarihi ve İşletme okumuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğitimini New York’ta tamamlayan Şirin Payzın, okulunu bitirdikten sonra Birleşmiş Milletler Daimi Temsilciliğinde işe başlamıştır. Gazetecilik üzerine ilgisi sebebiyle bu alana yoğunlaştığı sırada Ufuk Güldemir’in yakın arkadaşlarından birisi ile tanışan Şirin Payzın, Show TV’de çalışmalarına başlamıştır.

1994 – 1999 tarihleri arasında ATV’de ana haber bülten için diplomasi muhabirliği yapan Şirin Payzın, ATV ve Sabah gazetesi adına yurt dışında pek çok önemli isim ve devlet adamı ile röportaj yapmıştır. CNN Türk’ün kurulduğu sırada diplomasi muhabiri olarak görevine başlayan Payzın, 2001 tarihinde Dünyada Bugün isimli programın sunuculuğunu yapmıştır. Aktif olarak Fransızca ve İngilizce konuşan gazeteci kariyerine bu yönde devam etmektedir.

sirin-payzin-kimdir3

Şirin Payzın Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Şirin Payzın- CNN TÜRK

Şirin Payzın Nereli Memleketi Neresi

Ankara

Şirin Payzın Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

1968 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 47 yaşındadır.

Şirin Payzın Kaç Kilo?

57

Şirin Payzın Boyu Kaç Cm

1.72

Şirin Payzın Saç Rengi Nedir

Siyah

Şirin Payzın Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Şirin Payzın Burcu Hangi Burçtur?

xxxx Burcu

Şirin Payzın Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Şirin Payzın Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Ahmet Aced

Şirin Payzın Twitter Adresi?

twitter.com/siring

Şirin Payzın Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/pages/Şirin-payzın/343613752430849

Şirin Payzın Eğitimi

Bilkent Üniversitesine geçti ve Sanat Tarihi ve İşletme Mezunu

Şirin Payzın Mesleği

Haber Spikeri, Moderatör

Şirin Payzın Fotoğrafları

 sirin-payzin-kimdir6 sirin-payzin-kimdir5 sirin-payzin-kimdir4 sirin-payzin-kimdir3 sirin-payzin-kimdir2 sirin-payzin-kimdir1 sirin-payzin-kimdir

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!