Sinem Kobal Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Sinem Kobal Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Sinem Kobal Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

14 Ağustos 1987 tarihinde İstanbul’da doğan, 2001 tarihinde başlayan oyunculuk kariyerine günümüzde de devam eden Sinem Kobal, Aslen Rize Hemşinli bir ailenin kızı olarak doğmuştur. Ev hanımı bir anneye ve inşaat mühendisi bir babaya sahip olan Sinem Kobal, Selena dizisinde birlikte oynadığı ve Atacan Baybars isimli karaktere hayat veren Kerem isminde bir kardeşe sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sinem Kobal Hakkında Bilgi

Henüz çocukluk döneminde oyunculuğa ve sanat dallarına ilgi duymaya başlayan Sinem Kobal, Star TV’de yayınlanan Hürrem Sultan dizisinde Ayşe karakteri ile dizi dünyasına adım atmıştır. Dört yaşında iken Yıldız Alper bale okulunda eğitim almaya başlayan oyuncu sekiz yıl boyunca devam ettiği eğitiminden sonra Royal Akademi’den diploma almıştır. Özel Acıbadem Lisesinden mezun olan ve voleybol takımında çeşitli başarılar elde eden oyuncu, günümüzde latin dansı ve akido sporu ile ilgilenmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Dormen Tiyatrosunda eğitim almaya başladıktan sonra 13 yaşında iken Dadı isimli dizide rol almaya başlayan Sinem Kobal, bir yıl boyunca Uygur Tiyatrosu’nda da çalışmıştır. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri sanatları bölümünden mezun olduktan sonra bir dönem ATV’de yayınlanmış olan Selena dizisinde aynı isimli karakteri canlandırmıştır.

En sevilen yerli televizyon dizisi ve en sevilen Türk kadın oyuncusu gibi ödülleri bu dizi aracılığıyla alan Sinem Kobal, Küçük Sırlar dizisi ve Romantik Komedi sinema filmlerinde de yer almıştır.

Sinem Kobal Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Küçük Sırlar- Sinem Kobal

Sinem Kobal Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Sinem Kobal Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

14 Ağustos 1987 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 28 yaşındadır

Sinem Kobal Kaç Kilo?

58

Sinem Kobal Boyu Kaç Cm

1.71

Sinem Kobal Saç Rengi Nedir

Sarı

Sinem Kobal Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Sinem Kobal Burcu Hangi Burçtur?

Aslan Burcu

Sinem Kobal Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Sinem Kobal Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Sinem Kobal’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Sinem Kobal Twitter Adresi?

twitter.com/snmkobalresmi

Sinem Kobal Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/Sinem.Kobal

Sinem Kobal Eğitimi

Özel Acıbadem Lisesi Mezunu

Sinem Kobal Mesleği

Oyuncu

Sinem Kobal Fotoğrafları

 sinem-kobal-kimdir sinem-kobal-kimdir1 sinem-kobal-kimdir2 sinem-kobal-kimdir4 sinem-kobal-kimdir5 sinem-kobal-kimdir6

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!