Sinan Akçıl Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Sinan Akçıl Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Sinan Akçıl Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

20 Mayıs 1982 tarihinde Leeuwarden, Hollanda’da doğan Sinan Akçıl, besteci ve söz yazarı kimliği yanında aynı zamanda müzisyen ve şarkıcı olarak da tanınmaktadır. 2011 yılında aktif sanat yaşamına başlamış olsa da geçmiş dönemlerde pek çok sanatçıya kendi hazırladığı parçaları vermiştir. Müzikle olan ilgisi çok küçük yaşlarda başlayan sanatçı son dönemde kendi şarkılarını albümleri ile tanıtmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sinan Akçıl Kimdir?

Aileden gelen bir müzik ilgisi bulunan Sinan Akçıl, küçük yaşlarda iken ilk bestelerini yapmaya başlamıştır. Sanat yaşamında Enbe Orkestrası, Ferhat Göçer, Candan Erçetin, Yaşar, Zeynep Casalini, Mustafa Sandal, Gülben Ergen, Ebru Gündeş gibi isimler ile çalışan Akçıl, Eurovision’da dördüncü olan Düm Tek Tek isimli şarkı ile beğeni toplamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hande Yener ile uzun bir süre çalışan birkaç albümünün söz ve müzikleri ile düzenlemelerini yapan Sinan Akçıl kendi albümleri ile bir kesimden özellikle canlı performansı ile büyük eleştiri almasına karşın büyük bir kesim tarafından besteleri ile beğeni toplamıştır. Aktif sanat yaşamına şarkıcı ve söz yazarı olan devam eden Akçıl toplamda 7 albüm çıkarmıştır.

Sinan Akçıl Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

 

Sinan Akçıl Nicki-Rol İsmi

Sinan Akçıl

Sinan Akçıl Nereli Memleketi Neresi

Amsterdam / Hollanda

Sinan Akçıl Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

20 Mayıs 1982 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 33 yaşındadır

Sinan Akçıl Kaç Kilo?

69

Sinan Akçıl Boyu Kaç Cm

1.77

Sinan Akçıl Saç Rengi Nedir

Siyah

Sinan Akçıl Göz Rengi Ne Renk ?

Ela

Sinan Akçıl Burcu Hangi Burçtur?

Boğa Burcu

Sinan Akçıl Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Sinan Akçıl Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Sinan Akçıl’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Sinan Akçıl Twitter Adresi?

twitter.com/sinanakcil

Sinan Akçıl Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/sinanakcil

Sinan Akçıl Eğitimi

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mezunu

Sinan Akçıl Mesleği

Şarkıcı ve söz yazarı

Sinan Akçıl Fotoğrafları

 Sinan Akçıl Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Sinan Akçıl Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Sinan Akçıl Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Sinan Akçıl Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!