Simge Sağın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Simge Sağın Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Son dönemin popüler isimlerinden birisi olan pop müziği ile çıkış yakalayan Simge Sağın, 2011 yılında adım attığı müzik piyasasında şu ana kadar üç albüm yayınlamıştır. 8 Ağustos 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen şarkıcı Simge Sağın, ilk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı ses eğitimi bölümüne girmiş ve buradan mezun olmuştur.

Ses eğitimini tamamladıktan sonra profesyonel anlamda ilk çıkışını Zeynep Dizdar’ın solisti olarak sağlayan ve orkestrasında yer alan Sağın, Zeynep Dizdar’dan sonra Gülşen ile dört şarkıda, Yaşar ve Serdar Ortaç ile iki şarkıda sahne almış, vokalist olarak bu isimlere eşlik etmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Simge Sağın Kimdir? Kısaca Hayatı ve Kariyeri

Pek çok önemli isim ile çalışmış olmasına karşın asıl çıkışını Kıraç ile Annem dizisine özel hazırladıkları şarkı ile yapan Simge Sağın aynı zamanda Super FM’in jeneriğini de üstlenmiştir. 2011 yılında Erdem Kınay’la birlikte albüm çalışmalarına başlayan Simge Sağın, Yeni Çıktı isimli ilk EP çalışmasını bu dönem yayınlamıştır.

Albümde yer alan Başı Dertte ve Ödeme Vakti gibi şarkıları oldukça popüler olan şarkıcı ikinci EP çalışmasını Bip Bip ismi ile 2014 yılında yayınlamış Bip Bip şarkısına klip çekmiştir. 2015 yılında Ozan Bayraşa ile çalışmalara başlayan şarkıcı son albümünü ise Mış Mış ismi ile 2015 yılında yayınlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Simge Sağın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Simge Sağın Nicki-Rol İsmi

Simge Sağın- Mış Mış

Simge Sağın Nereli Memleketi Neresi

Şişli, İstanbul

Simge Sağın Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

8 Ağustos 1981 doğumlu ve (Kasım 2015 itibarıyla) 34 yaşındadır

Simge Sağın Kaç Kilo?

48

Simge Sağın Boyu Kaç Cm

1.58

Simge Sağın Saç Rengi Nedir

Siyah

Simge Sağın Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Simge Sağın Burcu Hangi Burçtur?

Aslan Burcu

Simge Sağın Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Simge Sağın Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Simge Sağın nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Simge Sağın Twitter Adresi?

twitter.com/simgesagin?lang=tr

Simge Sağın Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/simgesagin/

Simge Sağın Eğitimi

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı ses eğitimi Bölümü mezunu

Simge Sağın Mesleği

Türk şarkıcı, söz yazarı ve besteci

Simge Sağın Fotoğrafları

Simge Sağın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Simge Sağın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Simge Sağın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Simge Sağın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Simge Sağın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?Simge Sağın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Simge Sağın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!