Sia Furler Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Sia Furler Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Sia Furler Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Sia ya da tam adı ile Sia Kate Isobelle Furler 18 Aralık 1975 tarihinde Adeleide Avustralya’da doğmuştur. Şarkıcı ve söz yazarı olarak aktif sanat yaşamını sürdüren Sia, henüz 17 yaşında iken katıldığı caz funk grubu ile müzik kariyerine adım atmıştır. 1997 tarihinde gruptan ayrılarak ilk albümünü tanıtan sanatçı daha sonra Londra’ya yerleşmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sia Kate Isobelle Furler Kimdir?

Londra’ya yerleştikten sonra 2001 tarihinde ikinci albümü olan Healing Is Difficult’u piyasaya süren ve bu albümde yer alan Taken of Granted ile listelerde ilk sıralara yükselen Sia, 2004 tarihinde üçüncü albümü olan Colour the Small One’u yayınlamış 2007 tarihinde ise konser albümü olan Lady Croissant’ı duyurmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

2010 tarihinde We Are Born almünü dinleyicilere sunan Sia, Christina Aguilera’ya albümünde verdiği dört beste ile kariyerini sürdürmüştür. 2014 yılında yayınladığı Chandelier şarkısı ile kısa sürede listelerde ilk sıralara yükselen ve Youtube üzerinde 600 milyondan fazla izlenme sayısına ulaşan sanatçı Rihanna, Ne-Yo, Rita Ora, Celine Dion, Jessie J, Katy Perry, Britney Spears, Beyoncé ve Kylie Minogue şarkılar hazırlamıştır.

Sia Furler Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Tam İsmi

Sia Kate Isobelle Furler

Sia Furler Nereli Memleketi Neresi

Adelaide / Avustralya

Sia Furler Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

18 Aralık 1975 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 40 yaşındadır

Sia Furler Kaç Kilo?

63

Sia Furler Boyu Kaç Cm

1.62

Sia Furler Saç Rengi Nedir

Sarı

Sia Furler Göz Rengi Ne Renk ?

Mavi

Sia Furler Burcu Hangi Burçtur?

Yay Burcu

Sia Furler Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Sia Furler Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Erik Anders Lang

Sia Furler Twitter Adresi?

twitter.com/siamusic

Sia Furler Face Sayfası

https://www.facebook.com/SiaKateIsobelleFurler

Sia Furler Eğitimi

 

Sia Furler Mesleği

Şarkıcı

Sia Furler Fotoğrafları

 Sia Furler Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Sia Furler Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Sia Furler Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Sia Furler Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Sia Furler Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Sia Furler Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!