Shakira Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Shakira Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Shakira Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

2 Şubat 1977 tarihinde Barranquilla, Kolombiya’da doğan Shakira ya da tam adı ile Shakira Isabel Mebarak Ripoll Kolombiya asıllı şarkıcı, söz yazarı, oyuncu ve bestecidir. Özellikle 1990’lı yıllarda sıçrama yapan latip pop müziğinin en önemli isimlerinden birisi olan Shakira Grammy, Latin Grammy ve Billboard Latin Müzik Ödüllerini kazanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Shakira Kimdir?

Bugün yaklaşık 140 milyon dolardan daha fazla serveti ile dünyanın en zengin şarkıcıları arasında gösterilen Shakira, 2010 yılında düzenlenen dünya kupası için hazırladığı müzik ile oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşmıştır. Amerika, Avustralya ve İngiltere’de pek çok kez listelerde ilk sıralara yükselen şarkıcı Pies Descalzos isimli sivil toplum örgütünün kurucusu ve onursal başkanıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

İlk şarkısını altı yaşında iken yapan Shakira dans etmeyi büyükannesinden öğrenmiştir. İngilizce ve İspanyolca’yı oldukça iyi düzeyde konuşan şarkıcı Fransızca, İtalyanca ve Arapça dillerini de bilmektedir. 2011 tarihinde Harvard Üniversitesi tarafından yılın sanatçısı seçilen Shakira aktif kariyerine hazırladığı albümleri ve yeni besteleri ile aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Shakira Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

 

 

Shakira Tam İsmi

Shakira Isabel Mebarak Ripoll

Shakira Nereli Memleketi Neresi

Barranquilla, Kolombiya

Shakira Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

16 Ekim 1986 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 29 yaşındadır

Shakira Kaç Kilo?

54

Shakira Boyu Kaç Cm

1.62

Shakira Saç Rengi Nedir

Sarı

Shakira Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Shakira Burcu Hangi Burçtur?

Kova Burcu

Shakira Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

ShakiraInna Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Gerard Pique (Evli)

Shakira Twitter Adresi?

twitter.com/shakira

Shakira Face Sayfası

https://es-la.facebook.com/shakira

Shakira Eğitimi

Shakira Mesleği

Şarkıcı, Dansçı, Oyuncu, Söz yazarı

Shakira Fotoğrafları

 Shakira Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Shakira Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Shakira Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Shakira Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Shakira Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!