Şevval Sam Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Şevval Sam Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Şevval Sam Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

11 Kasım 1973 tarihinde İstanbul’da doğan Şevval Sam, 1993 tarihinde başlayan aktif kariyerini oyuncu ve şarkıcı olarak sürdürmektedir. Şarkıcı Leman Sam’ın kızı olan Şevval Sam, ilkokulu ve ortaokulu Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu’nda tamamladıktan sonra lise eğitimini almak üzere İstanbul Zincirlikuyu İnşaat Teknik ve Yapı Meslek Lisesi girmiş ve burada restorasyon bölümünde okumuştur

Sponsorlu Bağlantılar

Şevval Sam Kimdir?

Liseyi bitirdikten sonra üniversiteye Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, grafik bölümünde okumak üzere giren ve yükseköğrenimini burada tamamlayan ünlü şarkıcı 1993 – 1999 tarihleri arasında Metin Tekin ile evli kalmış ve bu evliliğinden Tarık Emir isminde bir oğlu olmuştur. Genellikle şarkıcı ve oyuncu olarak kamera önünde yer alsa da özel yaşantısında bu tür ortamlardan uzak durmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kariyerinde yer aldığı yapımlara bakıldığında Kara Kutu, Martılar ve İstanbul, Yaşamın Kıyısında, Siyah Beyaz, Süper Baba, Gülbeyaz, Çocuğun Var Derdin Var ve Muhteşem Yüzyıl gibi yapımlar öne çıkmaktadır. Yayınladığı albümler arasında ise Sek, Istanbul’s Secrets, Karadeniz, Has Arabesk, II Tek, Tango ve Toprak Kokusu isimli çalışmalar yer alıyor.

Şevval Sam Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

 

Şevval Sam Gerçek Nicki-Rol İsmi

Şevval Sam/ Has Arabesk

Şevval Sam Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Şevval Sam Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

11 Kasım 1973 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 42 yaşındadır

Şevval Sam Kaç Kilo?

59

Şevval Sam Boyu Kaç Cm

1.65

Şevval Sam Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Şevval Sam Göz Rengi Ne Renk ?

Mavi

Şevval Sam Burcu Hangi Burçtur?

Akrep Burcu

Şevval Sam Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Şevval Sam Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Şevval Sam nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Şevval Sam Twitter Adresi?

twitter.com/sevvalsam

Şevval Sam Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/sevvalsam

Şevval Sam Eğitimi

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, grafik bölümü mezunu

Şevval Sam Mesleği

Şarkıcı, Oyuncu

Şevval Sam Fotoğrafları

 Şevval Sam Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Şevval Sam Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Şevval Sam Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Şevval Sam Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Şevval Sam Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!