Şevket Çoruh Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Şevket Çoruh Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Şevket Çoruh Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

30 Haziran 1973 tarihinde İstanbul’da doğan dizi ve sinema oyuncusu olarak tanınan Şevket Çoruh, 1997 tarihinde başladığı kariyerini günümüzde dizi ve sinema filmleri ile sürdürmektedir. Son 10 yıllık süreçte dahil olduğu Arka Sokaklar isimli dizide yer alan oyuncu aynı zamanda çeşitli sinema filmlerinde de bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Şevket Çoruh Hakkında Bilgi

İstanbul’da doğan ve ilk – orta eğitimini Üsküdar’da tamamlayan Şevket Çoruh, lise eğitimini Kartal Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Lise eğitiminden sonra oyunculuğa olan ilgisini keşfeden ve kendisini bu yönde geliştirmeye başlayan Şevket Çoruh, eğitim için Müjdat Gezen Sanat Merkezine girmiş ve buradan başarı ile mezun olmuştur. İsmini dönemin İXİR olarak tanınan internet servis sağlayıcılarından biri olan firmanın reklam filminde Banu Alkan ile kamera karşısına geçen kokoreççi olarak tanıtan Şevket Çoruh, daha sonra pek çok dizi ve filmde yer almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

2006 tarihinde başlayan ve 10 sezon boyunca yayınlanan 2015 tarihinde final ile sonlanan Arka Sokaklar adlı dizide Mesut karakterine hayat veren oyuncu, Mağara Adamı isimli tiyatro oyununda da yer almıştır. Günay Karacaoğlu ile yaptığı evlilikten bir çocuğu bulunan oyuncu daha sonra bu evliliğini sonlandırmıştır.

Bugüne kadar yer aldığı sinema filmlerinden bazıları İnşaat, Anlat İstanbul, Usta, Sonsuz, Çakallarla Dans, İnşaat 2 şeklinde sıralanmaktadır. Dizilere bakıldığında Arka Sokaklar, Gönül, Savcının Karısı ve Canın Sağolsun isimli yapımlar ile öne çıkıyor.

sevket-coruh-kimdir5

Şevket Çoruh Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Arka Sokaklar- Mesut

Şevket Çoruh Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Şevket Çoruh Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

30 Haziran 1973 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 42 yaşındadır

Şevket Çoruh Kaç Kilo?

80

Şevket Çoruh Boyu Kaç Cm

1.83

Şevket Çoruh Saç Rengi Nedir

Siyah

Şevket Çoruh Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Şevket Çoruh Burcu Hangi Burçtur?

Yengeç Burcu

Şevket Çoruh Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Şevket Çoruh Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Şevket Çoruh nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Şevket Çoruh Twitter Adresi?

twitter.com/evket_oruh

Şevket Çoruh Face Sayfası

https://www.facebook.com/sevketcoruhcom

Şevket Çoruh Eğitimi

Kartal Anadolu Lisesi Mezunu

Şevket Çoruh Mesleği

Dizi Oyuncusu

Şevket Çoruh Fotoğrafları

 sevket-coruh-kimdir1 sevket-coruh-kimdir2 sevket-coruh-kimdir3 sevket-coruh-kimdir4 sevket-coruh-kimdir5 sevket-coruh-kimdir6

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!