Sertan Erkaçan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Sertan Erkaçan Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Sertan Erkaçan Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

1 Nisan 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Sertan Erkaçan son dönemde merak edilen oyuncular arasında yer almaktadır. Hakkında detaylı bir bilgi bulunmamasına karşın önemli birkaç projede yer alan oyuncu ilk, orta ve lise eğitimini Antalya’da tamamlamış ve o dönem oyunculuğa ilgi duyması ile İstanbul’a gelmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sertan Erkaçan Kimdir?

İstanbul’a geldikten sonra konservatuarda eğitim almaya başlayan oyuncu lise döneminde tiyatro ve müzikle ilgilenmesi nedeniyle Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümüne girmiş ve eğitimini burada başarıyla tamamlamıştır. 2009 tarihinde mezun olduktan sonra birkaç projede yer alan ve öncesinde de bazı dizilerde küçük çaplı roller üstlenen Erkaçan, aktif yaşamını bu yönde sürdürmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğitim aldığı dönemde birlikte olduğu arkadaşlarından Onur Ünlü’nün Polis isimli sinema filmi ile resmi olarak oyunculuğa adım atan Sertan Erkaçan bu dönemde bazı dizilerde konuk oyuncu olarak yer almıştır. Hatırla Sevgili dizisinde bir dönem bulunan oyuncu daha sonra Es-Es dizisinde zengin ve züppe görünüm sergileyen bir karaktere hayat vermiştir.

Sertan Erkaçan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

 

Sertan Erkaçan Nicki-Rol İsmi

Acil Aşk Aranıyor/Abidin

Sertan Erkaçan Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Sertan Erkaçan Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

1 Nisan 1987 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 28 yaşındadır

Sertan Erkaçan Kaç Kilo?

72

Sertan Erkaçan Boyu Kaç Cm

1.81

Sertan Erkaçan Saç Rengi Nedir

Siyah

Sertan Erkaçan Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Sertan Erkaçan Burcu Hangi Burçtur?

Koç Burcu

Sertan Erkaçan Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Sertan Erkaçan Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Sertan Erkaçan nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Sertan Erkaçan Twitter Adresi?

twitter.com/sertanerkacan

Sertan Erkaçan Face Sayfası

https://www.facebook.com/SertanErkacanOfficial

Sertan Erkaçan Eğitimi

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümü

Sertan Erkaçan Mesleği

Oyuncu

Sertan Erkaçan Fotoğrafları

 Sertan Erkaçan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Sertan Erkaçan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Sertan Erkaçan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Sertan Erkaçan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Sertan Erkaçan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Sertan Erkaçan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!