Serhat Teoman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Serhat Teoman Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

 4 Haziran 1983 yılında doğan ünlü oyuncu 32 yaşındadır. 4 Haziran tarihinde Diyarbakır’ da doğmuştur. Yaklaşık olarak 180 cm. civarında boyu olan ve 80 kg. olan ünlü oyuncunun bir erkek için ideal denebilecek bir fiziği vardır. Üniversite eğitimi alan genç yıldız, bu eğitimini memleketi olan İzmir’ de Dokuz Eylül Üniversitesi’ ni bitirerek tamamlamıştır. Üniversitede Güzel Sanatlar Fakültesi’ ni bitiren ünlü oyuncuya aldığı eğitimin çok büyük bir yararı olmuştur. Yüksek lisansını ise Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü’ de yapmıştır. 2000 li yılların başından beri TV sektöründe yer alan ünlü oyuncu bugüne kadar birçok dizide ve filmde yer almıştır. TV sektörünün dışında tiyatro eserlerinde de oynayan oyuncu tiyatroda da son derece başarılı performanslar sergilemektedir. Daha önce ATV ekranlarında yayınlanana Bugünün Saraylısı adlı dizi filminde rol alan yıldız oyuncu bu dizide hırslı bir genç olan Savaş karakterini canlandırmış ve sert mizacıyla herkese emirler yağdırarak otoritesini kullanmıştır. Oynadığı dizilerdeki performansının yanında renkli kişiliği ve samimi tavırlarıyla da dikkat çeken ünlü oyuncu insan ilişkilerinde de oldukça sıcakkanlı ve başarılı görünüyor. Şu ana kadar Uygun Adım Aşk, Kurşun Yarası, Yalancı Yârim, Bugünün Saraylısı, Ah İstanbul, Birimiz İçin, Yemin, Kanlı Düğün, Avrupa Yakası, Kuzey Güney, Gece Gündüz, Kız Takımı, Gün Akşam Oldu, Bitmeyen Şarkı, Hepimiz ve Acil Aşk Aranıyor adlı dizilerde rol almıştır.

Serhat Teoman Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Acil Aşk Aranıyor ( Sinan)

Sponsorlu Bağlantılar

Serhat Teoman Nereli Memleketi Neresi

Diyarbakır

Serhat Teoman Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

4 Haziran 1983 doğumlu

Serhat Teoman Kaç Kilo?

Sponsorlu Bağlantılar

80

Serhat Teoman Boyu Kaç Cm

1.82

Serhat Teoman Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Serhat Teoman Göz Rengi Ne Renk ?

Siyah

Serhat Teoman Burcu Hangi Burçtur?

İkizler Burcu

Serhat Teoman Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Serhat Teoman Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Serhat Teoman‘ nın Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Serhat Teoman Twitter Adresi?

twitter.com/serhatteoman

Serhat Teoman Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/serhatteomanfan

Serhat Teoman Eğitimi

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Mezunu

Serhat Teoman Mesleği

Sinema, Tiyatro Ve Dizi Oyuncusu

Serhat Teoman Fotoğrafları

 serhat-teoman-kimdir serhat-teoman-kimdir1 serhat-teoman-kimdir2 serhat-teoman-kimdir4 serhat-teoman-kimdir5 serhat-teoman-kimdir6

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!