Serdar Ortaç Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Serdar Ortaç Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Serdar Ortaç Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

16 Nisan 1970 tarihinde İstanbul’da doğan Serdar Ortaç’ın babası Mehmet Ortaç olup annesi Nesrin Ortaç’tır. Üç kardeş olan Serdar Ortaç ailenin en büyük çocuğudur. Türk Pop müziğinde özellikle 90’lı yıllarda yakaladığı çıkışı sürdüren Ortaç, müzik sektöründe pek çok isme besteleri ile katkı sağlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda Serdar Ortaç kimdir, Serdar Ortaç hayatı, Serdar Ortaç kariyeri gibi konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Serdar Ortaç Kimdir? Hayatı

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul doğumlu olan Serdar Ortaç, ilk eğitimini Kocamustafapaşa’da almış ve lise eğitimine Suadiye lisesinde devam etmiştir. Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna – tesviye bölümünde eğitim alan ve eğitimini burada devam ettiren Serdar Ortaç, plastik kalıpçı olan babasının aksine çok kısa bir süre bu alanda çalışmış ve farklı konulara ilgi duymaya başlamıştır. Üniversite eğitimi için Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümüne başlayan Ortaç, bu eğitimini yarıda bırakmıştır.

1993 senesinde büyük çıkışını yakalamadan önce özel radyolarda çalışmış ve aynı tarihlerde Raks müzik şirketinden bir teklif almıştır. 1994 tarihinde çıkardığı ilk albümü Karabiberim, büyük bir dinleyici kitlesine ulaştıktan sonra ikinci albümünü 1996 tarihinde Yaz Yağmuru olarak yayınlamıştır. Bir dönem İspanyolca single da hazırlayan sanatçı, 1998 senesinde üçüncü albümü olan Gecelerin Adamını yayınlamıştır.

Bilsem ki, Okyanus, Beni Unut, gibi albümler yayınlayan Serdar Ortaç, aynı zamanda bulunduğu konum itibariyle onlarca ödül almıştır. Serdar Ortaç müzisyen kimliği yanında hem yurtiçinde hem de yurtdışında onlarca isme kendi hazırladığı besteleri de sunmuştur.

serdar-ortac-kimdir6

Serdar Ortaç Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Serdar Ortaç – Karabiberim

Serdar Ortaç Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Serdar Ortaç Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

16 Nisan 1970 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 45 yaşındadır

Serdar Ortaç Kaç Kilo?

66

Serdar Ortaç Boyu Kaç Cm

1.68

Serdar Ortaç Saç Rengi Nedir

Siyah

Serdar Ortaç Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Serdar Ortaç Burcu Hangi Burçtur?

Kova Burcu

Serdar Ortaç Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Serdar Ortaç Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Chloe Loughnan

Serdar Ortaç Twitter Adresi?

twitter.com/serdarortacs

Serdar Ortaç Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/serdarortac.net

Serdar Ortaç Eğitimi

Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümü terk

Serdar Ortaç Mesleği

Şarkıcı, müzisyen, yapımcı, Söz yazarı

Serdar Ortaç Fotoğrafları

serdar-ortac-kimdir6 serdar-ortac-kimdir5 serdar-ortac-kimdir4 serdar-ortac-kimdir3 serdar-ortac-kimdir2 serdar-ortac-kimdir1

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!