Serdar Gökhan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Serdar Gökhan Kimdir; Nereli, Serdar Gökhan Boyu, Kilosu Kaç, Serdar Gökhan Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, Serdar Gökhan YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Serdar Gökhan Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Türk sinemasının simge isimlerinden birisi olan son yıllarda Diriliş, Kurt Seyit ve Şura gibi diziler ile karşımıza çıkan Serdar Gökhan, 1970’li yıllarda başlayan oyunculuk kariyerinde onlarca dizi ve sinema filminde kamera karşısına geçmiştir. Bir dönemin gözde isimlerinden birisi olan ve bugün ise genç oyuncuları yönlendirme noktasında çalışmalar yapan Serdar Gökhan, kariyerini daha çok dizi odaklı projeler ile sürdürmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

1946 tarihinde Bolu’da dünyaya gelen Serdar Gökhan, 1971 tarihinde Kadırgalı Ali filmi ile oyunculuk kariyerine adım atmıştır. 70’li yıllardan günümüze değin çok sayıda sinema filminde yer almış olmasına karşın, yeni dönemde daha çok diziler ile ekranlarda yer almaya başlamıştır.

Serdar Gökhan Kimdir? Kısaca Hayatı

Oyunculuk yanında çizgi roman çizerliği de yapmış olan Serdar Gökhan, Türk sinemasının başarılı isimlerinden birisidir. 1970 ve 80’li yıllar arasında Asya’nın Tek Atlısı Baybars, Kurt Bey, Kara Doğan, İstanbul Kabadayısı Kara Murat, Dudaktan Dudağa Ölüm, Malkoçoğlu Kurt Bey, Kara Pençe’nin İntikamı ve Beklenmeyen Adam gibi önemli yapımlarda yer almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

80’li yıllarda daha geri planda kalan ve özel yaşantısı ile ilgilenmeye başlayan oyuncu 90’lı yıllardan itibaren yeniden ekranlara dönmüş, Polis Görev Başında, Ahmet Hamdi Bey Ailesi, Kanayan Yara, Karaoğlan, Sev Kardeşim, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü, Fatmagül’ün Suçu Ne ve Diriliş: Ertuğrul gibi dizilerde ekranların takip edilen isimlerinden birisi olmuştur.

Serdar Gökhan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Tam İsmi

Nusret Ersöz

Serdar Gökhan Nicki-Rol İsmi

Diriliş: Ertuğrul- Süleyman Şah

Serdar Gökhan Nereli Memleketi Neresi

Bolu

Serdar Gökhan Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

15 Mayıs 1946 doğumlu ve (Kasım 2015 itibarıyla) 69 yaşındadır

Serdar Gökhan Kaç Kilo?

85

Serdar Gökhan Boyu Kaç Cm

1.86

Serdar Gökhan Saç Rengi Nedir

Beyaz/ Kır

Serdar Gökhan Göz Rengi Ne Renk ?

 Kahverengi

Serdar Gökhan Burcu Hangi Burçtur?

Boğa Burcu

Serdar Gökhan Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Serdar Gökhan Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Serdar Gökhan nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Serdar Gökhan Twitter Adresi?

twitter.com/adrenosg

Serdar Gökhan Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/SerdarGokhanFan

Serdar Gökhan Eğitimi

******

Serdar Gökhan Mesleği

Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Serdar Gökhan Fotoğrafları

Serdar Gökhan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Serdar Gökhan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Serdar Gökhan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Serdar Gökhan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Serdar Gökhan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Serdar Gökhan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!