Sercan Badur Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Sercan Badur Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

2010 yılında yer aldığı Karanlıktakiler isimli sinema filmi ile oyunculuk kariyerine adım atan, son dönemde Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Güllerin Savaşı dizisinde canlandırdığı karakter ile hatırlanan Sercan Badur, ekranların genç ve yetenekli oyuncularından birisi olarak görülmektedir. Aktif kariyeri içerisinde kısa süreçte çok sayıda dizide yer almış ve başarılı roller üstlenmiştir.

30 Ekim 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Sercan Badur, ilk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra üniversite yıllarında oyunculuk üzerine çalışmalar yapmaya başlamıştır. Lise yıllarında da çeşitli oyunlarda yer alan oyuncu üniversite eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuarında aldığı eğitimle tamamlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sercan Badur Kimdir? Kısaca Hayatı ve Kariyeri

Üniversite eğitimi sonrasında ilk adım olarak tiyatro çalışmalarına başlayan ve DOT tiyatroda sahne alan Sercan Badur aynı tarihlerde Karanlıktakiler isimli sinema filminde kamera karşısına geçmiştir. Oyunculuğu yanı sıra uyumuyla dikkat çeken başarılı isim, bu yapımda gösterdiği başarılı performans sonrasında 2012 tarihinde Son Yaz Balkanlar 1912 isimli projede yer almıştır.

2012 yılında yer aldığı yapım sonrasında El Yazısı isimli sinema filminde Ahmet karakterini canlandıran Sercan Badur devam eden süreç içerisinde Canımın İçi isimli dizide Kaya, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Necati ve Atlı Karınca isimli yapımda Edip karakterlerini canlandırmıştır. Son dönemde oyuncunun yer aldığı yapımlar arasında ise Güllerin Savaşı dizisinde canlandırdığı Cihan karakteri öne çıkmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sercan Badur Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sercan Badur Nicki-Rol İsmi

Güllerin Savaşı – Cihan

Sercan Badur Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Sercan Badur Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

30 Ekim 1990 doğumlu

Sercan Badur Kaç Kilo?

68

Sercan Badur Boyu Kaç Cm

1.75

Sercan Badur Saç Rengi Nedir

Kestane

Sercan Badur Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Sercan Badur Burcu Hangi Burçtur?

Akrep Burcu

Sercan Badur Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Sercan Badur Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Sercan Badur’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Sercan Badur Twitter Adresi?

twitter.com/sercanbadur

Sercan Badur Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/Sercanbdr.ftm/

Sercan Badur Eğitimi

Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuarı mezunu

Sercan Badur Mesleği

Oyuncu

Sercan Badur Fotoğrafları

Sercan Badur Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Sercan Badur Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Sercan Badur Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Sercan Badur Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Sercan Badur Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!