Selen Öztürk Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Selen Öztürk Kimdir; Nereli, Selen Öztürk Boyu, Kilosu Kaç, Selen Öztürk  Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Selen Öztürk Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Son dönemin merak edilen oyuncularından birisi olan Selen Öztürk, 23 Temmuz 1980 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Aslen Kıbrıslı bir anne ile Uşaklı bir babanın kızı olarak dünyaya gelen Selen Öztürk, İzmir’de ilk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için Ankara’ya gelmiş ve burada Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda eğitim alarak mezun olmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Selen Öztürk Kimdir? Hayatı

Ankara’da eğitimini tamamladıktan sonra yaşamına İstanbul’da devam eden ve buraya taşınan Selen Öztürk, Tiyatro Kedi, Tiyatro Oyun Evi, Oyun Atölyesi gibi tiyatrolarda çeşitli roller üstlenmiştir. Tiyatro çalışmaları dışında film ve dizilerde de yer almaya başlayan Selen Öztürk, aynı zamanda seslendirme çalışmalarında da bulunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bugüne kadar yer aldığı yapımlara baktığımızda 2002 yılında Aşkları Ege’de Kaldı isimli yapım ile profesyonelleşen oyuncu 2007 yılında Kukla, 2009 yılında Sonsuz ve 2014 yılında Çilek isimli yapımlarda yer almıştır. Yer aldığı diziler arasında ise Kara Yılan, Bir Varmış Bir Yokmuş, Muhteşem Yüzyıl, Benim Adım Gültepe ve Serçe Sarayı gibi projeler bulunmaktadır.

Selen Öztürk Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Selen Öztürk Nicki-Rol İsmi

Muhteşem Yüzyıl- Gülfem Sultan

Serçe Sarayı- Aliye

Selen Öztürk Nereli Memleketi Neresi

İzmir

Selen Öztürk Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

23 Temmuz 1980 doğumlu ve (Ekim 2015 itibarıyla) 35 yaşındadır

Selen Öztürk Kaç Kilo?

57

Selen Öztürk Boyu Kaç Cm

1.70

Selen Öztürk Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Selen Öztürk Göz Rengi Ne Renk ?

Yeşil

Selen Öztürk Burcu Hangi Burçtur?

Aslan Burcu

Selen Öztürk Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Selen Öztürk Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Selen Öztürk  nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Selen Öztürk Twitter Adresi?

twitter.com/selenoztrk1

Selen Öztürk Face Sayfası

https://www.facebook.com/Selen-Öztürk…/timel..

Selen Öztürk Eğitimi

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu

Selen Öztürk Mesleği

Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Selen Öztürk Fotoğrafları

Selen Öztürk Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Selen Öztürk Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Selen Öztürk Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Selen Öztürk Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Selen Öztürk Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Selen Öztürk Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!