Sedef Şahin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Sedef Şahin Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Sedef Şahin Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

14 Mayıs 1992 tarihinde İstanbul’da doğan Sedef Şahin, 2003 tarihinde başlayan oyunculuk kariyerini günümüzde yer aldığı diziler ile devam ettirmektedir. Küçük yaşlarda iken oyunculuğa olan ilgisini aldığı tiyatro eğitimi ile geliştiren Sedef Şahin, tiyatro eğitimini Özel Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sedef Şahin Kimdir?

2003 tarihinde yayınlanan Patron Kim dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan ve sonrasında LC Waikiki ile Beymen giyim markalarının kataloglarında kendine yer bulan Sedef Şahin, 2004 tarihinde yayınlanan Avrupa Yakası dizisinde yine konuk oyuncu olarak diziye dahil olmuştur. 2005 – 2006 tarihleri arasında yayınlanan Belalı Baldız dizisinde Yeşim karakterini canlandıran oyuncu 2007 tarihinde yayınlanan Sevgili Dünürüm dizisinde Mine karakterine hayat vermiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sevgili Dünürüm dizisinden sonra TRT ekranlarında yayınlanan Mert’le Gert dizisinde yer alan Şahin, Yıldız Kenter ile 2010 tarihinde Kraliçe Lear isimli oyuna dahil olmuştur. 2011 – 2012 yılları arasında yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisinde Cansu karakterini canlandıran ve devam dizisi olan Emir’in Yolu dizisinde aynı karaktere hayat veren oyuncu son olarak Acil Aşk Aranıyor dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

Sedef Şahin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

 

Sedef Şahin Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Acil Aşk Aranıyor/ İpek

Sedef Şahin Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Sedef Şahin Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

14 Mayıs 1992 doğumlu . (Ağustos 2015 itibarıyla) 23 yaşındadır

Sedef Şahin Kaç Kilo?

52

Sedef Şahin Boyu Kaç Cm

1.64

Sedef Şahin Saç Rengi Nedir

Kumral

Sedef Şahin Göz Rengi Ne Renk ?

Yeşil

Sedef Şahin Burcu Hangi Burçtur?

Boğa Burcu

Sedef Şahin Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Sedef Şahin Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Sedef Şahin nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Sedef Şahin Twitter Adresi?

twitter.com/sedef_sahin

Sedef Şahin Face Sayfası

https://www.facebook.com/sedefsahinofficial

Sedef Şahin Eğitimi

Özel Pera Güzel Sanatlar Lisesi Mezunu

Sedef Şahin Mesleği

Reklam Ve Dizi Oyuncusu

Sedef Şahin Fotoğrafları

 Sedef Şahin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Sedef Şahin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Sedef Şahin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Sedef Şahin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Sedef Şahin Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

 

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!