Sedef Avcı Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Sedef Avcı Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Sedef Avcı Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

22 Ocak 1982 tarihinde İstanbul’da doğan Sedef Avcı 1997 tarihinden itibaren başlayan aktif kariyerini model ve oyuncu olarak sürdürmektedir. 2005 tarihinde Kıvanç Kasabalı ile evlenen Sedef Avcı, Kanal D’de yayınlanmış olan Menekşe ile Halil dizisinde sergilediği performans ile tanınmıştır. Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümünden mezun olan Avcı Gaye Sökmen ajansına bağlı olarak modellikte yapmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sedef Avcı Kimdir?

1997 tarihinde Elite Model Look yarışmasında birinci olan Sedef Avcı sinema kariyerinde Hayattan Korkma, Romantik Komedi 1 ve 2 filmlerinde yer almıştır. Dizi kariyerine baktığımızda Böyle mi Olacaktı dizisinde Deniz karakterini canlandıran Avcı, Yanık Koza dizisinde Balım karakterini canlandırmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

2007 yılında yer aldığı Menekşe ve Halil dizisinden sonra Yaprak dökümü ve Ezel dizilerinde yer alan oyuncu Umut Yolcuları ve Arka Sokaklar gibi dizilerde de yer almıştır. 2011 yılında Mazi Kalbimde Yaradır dizisinde Müjgan karakterini canlandıran Avcı Esir Şehrin Gözyaşları, Boynu Bükükler ve Bedel gibi projelerde yer almış, bu projelerde başarılı performans sergilemiştir.

Sedef Avcı Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

 

Sedef Avcı Nicki-Rol İsmi

Ezel- Bahar Tezcan

Sedef Avcı Nereli Memleketi Neresi

 İstanbul

Sedef Avcı Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

22 Ocak 1982 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 33 yaşındadır

Sedef Avcı Kaç Kilo?

55

Sedef Avcı Boyu Kaç Cm

1.79

Sedef Avcı Saç Rengi Nedir

Siyah

Sedef Avcı Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Sedef Avcı Burcu Hangi Burçtur?

Kova Burcu

Sedef Avcı Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Sedef Avcı Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Sedef Avcı nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Sedef Avcı Twitter Adresi?

twitter.com/sedeffavcii

Sedef Avcı Face Sayfası

https://www.facebook.com/pages/Sedef-Avcı/46014314434

Sedef Avcı Eğitimi

Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümü mezun

Sedef Avcı Mesleği

Oyuncu

Sedef Avcı Fotoğrafları

 Sedef Avcı Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Sedef Avcı Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Sedef Avcı Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Sedef Avcı Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Sedef Avcı Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!