Seda Akman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Seda Akman Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Seda Akman Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

13 Ocak 1978 tarihinde Kütahya’da dünyaya gelen Seda Akman, sinema ve dizi oyuncusu olarak başladığı kariyerini günümüzde daha çok dizilerde yer alarak sürdürmektedir. Oyuncu olarak kariyerine yön veren ve yer aldığı yapımlarda iddialı rolleri üstlenen Akman, adından söz ettirmeye devam etmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Seda Akman Kimdir?

Kütahya’da doğan ve ilk, orta düzeyde eğitimini burada alan Seda Akman, liseden mezun olduktan sonra yaklaşık dört yıl boyunca Ankara’da yaşamıştır. 1997 tarihinde Bilkent Üniversitesi diksiyon ve oyunculuk üzerine verilen bir kursa katılan ve üç ay boyunca bu kursta eğitim alan Seda Akman, ilerleyen süreçte Kanal 6 ekranlarında yayınlanan Jetset isimli bir televizyon programını sunmaya başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

1998 tarihinde Miss Palmolive seçilen ve 23 ülkenin katılımıyla gerçekleştirilen Miss Intercontinental isimli yarışmada dördüncü olan Seda Akman, 1999 tarihinde Best Model of Turkey yarışmasında Best Fotomodel seçilmiştir. İstanbul’a yerleştikten sonra Number One ve Dream TV’de sunuculuk yapan oyuncu Yazı Tura, Behzat Ç, Küçük Sırlar, Eve Düşen Yıldırım, Tozlu Yollar, Fatih, Acil Servis ve Sen Benimsin gibi yapımlarda yer almıştır.

Seda Akman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Seda Akman Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Gecenin Kraliçesi – Hümma

Seda Akman Nereli Memleketi Neresi

Kütahya/ Türkiye

Seda Akman Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

13 Ocak 1978 doğumlu ve (Temmuz 2015 itibarıyla) 37 yaşındadır

Seda Akman Kaç Kilo?

65

Seda Akman Boyu Kaç Cm

1.74

Seda Akman Saç Rengi Nedir

Siyah

Seda Akman Göz Rengi Ne Renk ?

Siyah

Seda Akman Burcu Hangi Burçtur?

Kova Burcu

Seda Akman Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Seda Akman Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Seda Akman nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Seda Akman Twitter Adresi?

twitter.com/aslisedaakman

Seda Akman Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/public/Seda-Akman

Seda Akman Eğitimi

Lise Mezunu

Seda Akman Mesleği

Sinema ve Dizi Oyuncusu

Seda Akman Fotoğrafları

Seda Akman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Seda Akman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi seda-akman-kimdir2 Seda Akman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Seda Akman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!