Sarp Akkaya Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Sarp Akkaya  Kimdir; Nereli, Sarp Akkaya Boyu, Kilosu Kaç, Sarp Akkaya  Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Sarp Akkaya Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

13 Mayıs 1980 tarihinde İstanbul’da doğan son yılların en çok aranan ve merak edilen oyuncuları arasında yer alan Sarp Akkaya, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu olarak tanınmıştır. İlk olarak Bizim Aile isimli dizi ile izleyici karşısına çıkan Akkaya, 2001 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarında aldığı eğitimi tamamlamış ve Stüdyo Drama Tiyatro Topluluğu ile Kaos ve Sonra isimli oyunlarda oynamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sarp Akkaya Kimdir? Hayatı

Sırasıyla Alchera Tiyatro Topluluğu ile 6. Gün, Devenin Hörgücü Yamuk Olur gibi tiyatro oyunlarında sahne alan Akkaya, Albay Kuş isimli bir tiyatro oyununda daha yer almıştır. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Servet karakteri ile tanınan biri haline gelen Akkaya Ezel dizisinde Tevfik karakteri ile hızlı bir çıkış yakalamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Suskunlar dizisinde Murat Yıldırım ile başrol oyuncusu olarak ekranlara gelen Sarp Akkaya, Muhteşem Yüzyıl dizisinde Atmaca karakterine hayat vermiştir. ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Racon dizisinde Mehmet Aslantuğ ile kamera karşısına geçen oyuncu 2010 yılında kardeşleri ile Akkademi Tiyatro’yu kurmuştur.

Sarp Akkaya Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sarp Akkaya Nicki-Rol İsmi

Evli Ve Öfkeli

Sarp Akkaya Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Sarp Akkaya Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

13 Mayıs 1980 doğumludur ve (Ağustos 2016 itibarıyla) 36 yaşındadır

Sarp Akkaya Kaç Kilo?

85

Sarp Akkaya Boyu Kaç Cm

1.83

Sarp Akkaya Saç Rengi Nedir

Kahverengi

Sarp Akkaya Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Sarp Akkaya Burcu Hangi Burçtur?

Boğa Burcu

Sarp Akkaya Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Sarp Akkaya Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Sarp Akkaya nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Sarp Akkaya Twitter Adresi?

twitter.com/akkayasarp

Sarp Akkaya Face Sayfası

https://www.facebook.com/sarp.akkaya

Sarp Akkaya Eğitimi

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu

Sarp Akkaya Mesleği

Tiyatro, Sinema Ve Dizi Oyuncusu

Sarp Akkaya Fotoğrafları

Sarp Akkaya Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Sarp Akkaya Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Sarp Akkaya Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Sarp Akkaya Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Sarp Akkaya Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Sarp Akkaya Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!