Samanta Mendes Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Samanta Mendes Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Samanta Mendes Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

1 Ocak 1986 tarihinde Gine Bissau’da dünyaya gelen Samanta Mendes Gana kökenli yeni dönem isimlerden birisidir. Fotomodel olarak tanınan aynı zamanda manken ve model olarak da çalışan Samanta Mendes oyunculuğa ilgi duymasına karşın babası tarafından 10 yaşında iken güzellik yarışmasına dahil edilmiş ve 16 yaşında doğduğu yerde düzenlenen güzellik yarışmasını kazanarak mankenlik kariyerine başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Samanta Mendes Kimdir?

Kariyerinde bir dönem mankenlik yapan ancak daha sonra girdiği sınav ile Ankara’ya Tıp Fakültesine gelen Samanta Mendes okurken aynı zamanda manken ve modellik yapmaya devam etmiştir. Ankara’da Tıp fakültesini başarıyla tamamlayıp mezun olduktan sonra Joker Ajans’ta model, fotomodel ve sunuculuk gibi farklı işlerle ilgilenen Mendes “Kayserili Samanta” olarak da tanınmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Gerek çalışkanlığı gerekse de güzelliği ile dikkat çeken Samanta Mendes çok kısa bir süre içerisinde çok iyi düzeyde Türkçe öğrenmiştir. Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasına katılan Samanta Mendes İngilizce ve Türkçe ile birlikte Fransızca, İspanyolca, Portekizce ve Kriolca dillerini aktif bir şekilde konuşabilmektedir.

Samanta Mendes Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

 

Tam İsmi

Emisa Samanta Mendes Gomes Avcı

Samanta Mendes Nereli Memleketi Neresi

Gine Bissau/ Gana

Samanta Mendes Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

1 Ocak 1986 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 29 yaşındadır

Samanta Mendes Kaç Kilo?

53

Samanta Mendes Boyu Kaç Cm

1.73

Samanta Mendes Saç Rengi Nedir

Siyah

Samanta Mendes Göz Rengi Ne Renk ?

Siyah

Samanta Mendes Burcu Hangi Burçtur?

Oğlak Burcu

Samanta Mendes Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Samanta Mendes Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Samanta Mendes’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Samanta Mendes Twitter Adresi?

twitter.com/samantamendes1

Samanta Mendes Face Sayfası

https://www.facebook.com/SamantaMendesSur.

Samanta Mendes Eğitimi

Ankara’ya Tıp Fakültesi Mezunu

Samanta Mendes Mesleği

Oyuncu, Manken, Model

Samanta Mendes Fotoğrafları

 Samanta Mendes Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Samanta Mendes Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Samanta Mendes Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Samanta Mendes Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Samanta Mendes Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!