Salih Bademci Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Salih Bademci Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Salih Bademci Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

15 Ağustos 1984 tarihinde İzmir’de doğan oyuncu kimliği ile ön plana çıkan Salih Bademci, 1994 tarihinde başladığı aktif kariyerini günümüzde yer aldığı diziler ile devam ettirmektedir. Son olarak Kiralık Aşk dizisinde Sinan karakterine hayat verecek olan Salih Bademci, tiyatro kökenli bir oyuncudur.

Sponsorlu Bağlantılar

Salih Bademci Hakkında Bilgi

İzmir’de doğan ve ilk, orta düzeyde eğitimini burada tamamlayan Salih Bademci, lise eğitimini Bornova Anadolu lisesinde tamamlamıştır. Serdar Akar tarafından hazırlanan Barda filminde yardımcı oyuncu olarak yer alan Bademci, Elveda Rumeli isimli dizide de yer almıştır. Son dönemde Kanal D’de yayınlanmış olan Ulan İstanbul dizisinde Ceyhun karakteri ile ön plana çıkan Salih Bademci, 2015 tarihinde Star ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kiralık Aşk’ta Sinan karakterine hayat vermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Aktif kariyeri boyunca yer aldığı tiyatro oyunları Cimri – 2009, Ateş Yüzlü – 2010, Şark Dişçisi – 2011 ve Big Shoot 2014 – 2015 olarak sıralanmaktadır. Yer aldığı sinema filmlerine bakıldığında 1994 tarihinde Mıymıntılar Kralında konuk oyuncu olarak bulunmuş, 2006 tarihinde Barca – Cenk ve 2014 tarihinde Arkadaşlar Arasında isimli yapımda Barış isimli başrol oyuncusunu oynamıştır.

Dizi kariyerine bakıldığında 2007 – 2009 tarihleri arasında Elveda Rumeli dizisinde Muzaffer karakterine hayat veren Bademci, 2010 – 2013 yılları arasında Öyle Bir Geçer Zaman ki, 2013 tarihinde Fatih, 2014 tarihinde Zeytin Tepesi ve Ulan İstanbul ile 2015 tarihinde başlayan Kiralık Aşk isimli dizilerde yer almıştır.

salih-bademci-kimdir4

Salih Bademci Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Kiralık Aşk- Sinan

Salih Bademci Nereli Memleketi Neresi

İzmir

Salih Bademci Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

15 Ağustos 1984 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 31 yaşındadır

Salih Bademci Kaç Kilo?

76

Salih Bademci Boyu Kaç Cm

1.80

Salih Bademci Saç Rengi Nedir

Siyah

Salih Bademci Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Salih Bademci Burcu Hangi Burçtur?

Aslan Burcu

Salih Bademci Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Salih Bademci Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Salih Bademci nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Salih Bademci Twitter Adresi?

twitter.com/bademcisalih

Salih Bademci Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/salihbademcifansayfasi

Salih Bademci Eğitimi

Bornova Anadolu Lisesi Mezunu

Salih Bademci Mesleği

Dizi Oyuncusu

Salih Bademci Fotoğrafları

 salih-bademci-kimdir salih-bademci-kimdir1 salih-bademci-kimdir2 salih-bademci-kimdir3 salih-bademci-kimdir4

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!