Sahra Esra Işık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Sahra Esra Işık Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Sahra Esra Işık Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

31 Aralık 1992 tarihinde İstanbul’da doğan model ve sporcu kimlikleri ile tanınan Sahra Esra Işık, aslen Selanik göçmeni olan bir ailenin kızıdır. Eğitimine İstanbul’da devam eden, ilk, orta ve lise eğitiminden sonra Haliç Üniversitesi Spor Akademisine giren Işık, buradan başarı ile mezun olmuştur. Aynı zamanda voleybolcu olan Esra Işık milli takım düzeyinde başarılar elde etmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sahra Esra Işık Kimdir?

Bir dönem Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın voleybol takımlarında yer alan oyuncu aynı zamanda sunucu, spiker ve tenis antrenörü olarak da çalışmalarını sürdürmektedir. Sporun pek çok dalı ile yakından ilgilenen Sahra Esra Işık, voleybola olan ilgisini yaz döneminde tatilini geçirdiği alanlarda keşfetmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

2013 yılında Miss Model of Turkey yarışmasına dahil olan ve bu yarışmada üçüncü olan Sahra Esra Işık Malezya’da düzenlenen Dünya güzellik yarışmasında Türkiye’yi temsil etmiştir. 2014 tarihinde Survivor Ünlüler – Gönüllüler takımına katılan ve gönüllüler takımında mücadele eden Işık bu yarışmadan sonra 22 Ocak 2015’de TV 8 ekranlarında başlayan Survivor – All Star yarışmasına da katılmıştır.

sahra-esra-isik-kimdir5

 

Sahra Esra Işık Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

2015 Survivor All Star/ Sahra

Sahra Esra Işık Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Sahra Esra Işık Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

31 Aralık 1992 doğumlu . (Ağustos 2015 itibarıyla) 23 yaşındadır

Sahra Esra Işık Kaç Kilo?

55

Sahra Esra Işık Boyu Kaç Cm

1.79

Sahra Esra Işık Saç Rengi Nedir

Siyah

Sahra Esra Işık Göz Rengi Ne Renk ?

Siyah

Sahra Esra Işık Burcu Hangi Burçtur?

Oğlak Burcu

Sahra Esra Işık Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Sahra Esra Işık Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Sahra Esra Işık nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Sahra Esra Işık Twitter Adresi?

twitter.com/sahraisikfan

Sahra Esra Işık Face Sayfası

https://www.facebook.com/…Sahra-Esra-Işık/1…

Sahra Esra Işık Eğitimi

Sahra Esra Işık Mesleği

Sunucu, Spiker veTenis antrenörü

Sahra Esra Işık Fotoğrafları

 Sahra Esra Işık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Sahra Esra Işık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Sahra Esra Işık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Sahra Esra Işık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi NedirSahra Esra Işık Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir sahra-esra-isik-kimdir5

 

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!