Şahika Koldemir Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Şahika Koldemir Kimdir; Nereli, Şahika Koldemir Boyu, Kilosu Kaç, Şahika Koldemir Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, Şahika Koldemir YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Şahika Koldemir Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Ekranların genç ve yetenekli isimlerinden birisi olan 2004 tarihinde çok genç yaşlarda kariyerine adım atmasına karşın geride kalan süreç içerisinde başarılı işlere imza atan Şahika Koldemir, Büyük Buluşma dizisinde canlandırmış olduğu Bahar karakteri ile kariyerine hızlı bir başlangıç yapmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

24 Ocak 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Şahika Koldemir, İstanbul’da tamamladığı eğitimi sonrasında tiyatro oyunlarında yer almaya başlamıştır. Nitekim tiyatroya ilk olarak Müjdat Gezen Sanat merkezinde oyunculuk eğitimi aldığı sırada giren Şahika Koldemir, kısa süre içerisinde yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Şahika Koldemir Kimdir? Kısaca Hayatı ve Kariyeri

Aktif olarak oyunculuk yanı sıra voleybol, basket, yüzme gibi spor dalları yanı sıra şan ve dans eğitimi de alan Şahika Koldemir, Fetih 1453 filminde gösterdiği başarılı performans ile adından söz ettirmiştir. 2004 tarihinde yayınlanan dizi sonrasında Beşinci Boyut, İyi ki Varsın, Gözyaşı Çetesi gibi yapımlarda yer almış 2006 tarihinde Doktorlar dizisinde Derya karakterini canlandırmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

2007 tarihinde yayınlanan Yasak Elma isimli yapımda Suna karakterini canlandıran Şahika Koldemir, aynı tarihlerde Hırçın Kız isimli dizide de yer almıştır. Devam eden süreç içerisinde oyuncunun dahil olduğu yapımlar arasında Pars Narkoterör, Bir Varmış Bir Yokmuş, Kollama, Zoraki Başkan, Sensiz Yaşayamam, Farklı Desenler ve son dönemde yayınlanan başarılı dizilerden birisi olan Yedi Güzel Adam dizisi ön plana çıkmaktadır. Oyuncu Yedi Güzel Adam dizisinde Naciye karakterini canlandırmıştır.

Şahika Koldemir Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Şahika Koldemir Nicki-Rol İsmi

Yedi Güzel Adam Dizisi  – Naciye

Şahika Koldemir Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Şahika Koldemir Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

24 Ocak 1988 doğumlu ve (Şubat 2016 itibarıyla) 27 yaşındadır

Şahika Koldemir Kaç Kilo?

53

Şahika Koldemir Boyu Kaç Cm

1.70

Şahika Koldemir Saç Rengi Nedir

Sarı

Şahika Koldemir Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Şahika Koldemir Burcu Hangi Burçtur?

Aslan Burcu

Şahika Koldemir Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Şahika Koldemir Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Şahika Koldemir’ nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Şahika Koldemir Twitter Adresi?

twitter.com/sahikakoldemir

Şahika Koldemir Face Sayfası

https://www.facebook.com/fan.SahikaKoldemir/

Şahika Koldemir Eğitimi

***

Şahika Koldemir Mesleği

Oyuncu

Şahika Koldemir Fotoğrafları

Şahika Koldemir Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Şahika Koldemir Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Şahika Koldemir Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Şahika Koldemir Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Şahika Koldemir Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Boyune.com & Vikipedi Güncel Yaşam Hikayeleri Portalınız

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!