Safiye Soyman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Safiye Soyman Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Safiye Soyman Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

3 Mart 1961 tarihinde Bolu’da doğan Safiye Soyman, çocukluk yıllarını oldukça zor şartlar altında bir gecekonduda geçirmiştir. Hafız bir babanın kızı olan Soyman, henüz 13 yaşında iken evlendiği Ziya Akaröz ile 15 yıl boyunca evli kalmıştır. İlk evlilik yıllarını iyi geçirdiğini belirtmesine karşın eşinin kumara olan düşkünlüğü nedeniyle gizli bir şekilde orta okul sınavlarına hazırlanmaya başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Safiye Soyman Kimdir?

Orta okulu tamamladıktan sonra daktilo kursu alan ve lise sınavlarına hazırlanmaya başlayan Soyman, liseyi tamamladıktan sonra İmar İskan Bakanlığı genel müdür sekreteri olarak çalışmaya başlamıştır. Bir dönem Özer Altın’dan müzik dersleri de alan Soyman, radyo sınavlarına girmiş ve kazanmıştır. 6 yıl boyunca Ankara Devlet Klasik Müzik korosunda çalışan sanatçı 35 yaşında iken Maksim’de sahne almaya başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

İlk Evliliğinden Ümran isminde bir kızı ve Harun isminde bir oğlu olan Safiye Soyman, 1999 tarihinden günümüze değin işadamı Faik Öztürk’le birlikte yaşamını sürdürmektedir. Bugüne kadar pek çok albüme imza atan sanatçı son albümünü 2012 tarihinde çıkarmıştır.

Safiye Soyman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz RengiSafiye Soyman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Safiye Soyman Nicki-Rol İsmi

Alaturka Şarkılar & İstanbul Olmaz Olsun/Safiye Soyman

Safiye Soyman Nereli Memleketi Neresi

Bolu

Safiye Soyman Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

3 Mart 1961 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 54 yaşındadır

Safiye Soyman Kaç Kilo?

67

Safiye Soyman Boyu Kaç Cm

1.58

Safiye Soyman Saç Rengi Nedir

Sarı

Safiye Soyman Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Safiye Soyman Burcu Hangi Burçtur?

Balık Burcu

Safiye Soyman Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Safiye Soyman Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Faik Öztürk

Safiye Soyman Twitter Adresi?

twitter.com/sfysoyman

Safiye Soyman Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/SafiyeSoymann

Safiye Soyman Eğitimi

Lise Mezunu

Safiye Soyman Mesleği

Şarkıcı

Safiye Soyman Fotoğrafları

 Safiye Soyman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Safiye Soyman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz RengiSafiye Soyman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Safiye Soyman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz RengiSafiye Soyman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Safiye Soyman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz RengiSafiye Soyman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Safiye Soyman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz RengiSafiye Soyman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Safiye Soyman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz RengiSafiye Soyman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!