Şafak Sezer Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Şafak Sezer Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Şafak Sezer Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

10 Ekim 1970 tarihinde Ankara – Sincan’da doğan Şafak Sezer, 1989 tarihinde başlayan kariyerini oyuncu, yönetmen ve senarist olarak sürdürmektedir. Oyunculuğa ilk adımını Ankara Halk Tiyatrosunda Eşeğin Gölgesinde isimli oyunla atan Sezer, aynı tiyatroda Devri Yalan, Başımızda Pakbulut, Sen Bu Seçimi Unut, Saddam’ı Kim Öptü ve Şirinler gibi oyunlarda sahneye çıkmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Şafak Sezer Kimdir?

Kariyerinde Bir Düğün Masalı ve Televizyon Çocuğu gibi yapımlarda bulunan Şafak Sezer, Sıdıka, Baskül Ailesi, Dostlar Pasajı, Şafak Vakti, Reyting Hamdi gibi dönemin popüler yapımlarında yer alma başarısını göstermiştir. Bugün sahip olduğu üne kavuşmasında asıl etkili olan yapım ise İner misin Çıkar mısın isimli yarışma programıdır. Bu programda Şafak Sezer yarışmayı birinci olarak tamamlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kariyerinde yer aldığı yapımlara bakıldığında Maskeli Beşler, Kutsal Damacana, Kadri’nin Götürdüğü Yere Git, Kolpaçino, Memlekette Demokrasi Var, Altındağlı, Ah Polis Olsam Yeniden, Şimdi Onlar Düşünsün, Alemin Kralı ve Hanımeli Sokağı gibi projeler öne çıkmaktadır. Oyuncu son dönemde Gezi Parkı olaylarında aldığı protestolar ile anılmaktadır.

Şafak Sezer Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

 

Şafak Sezer Nicki-Rol İsmi

Şimdi Onlar Düşünsün-Aziz Keklik

Şafak Sezer Nereli Memleketi Neresi

Ankara

Şafak Sezer Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

10 Ekim 1970 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 45 yaşındadır

Şafak Sezer Kaç Kilo?

77

Şafak Sezer Boyu Kaç Cm

1.72

Şafak Sezer Saç Rengi Nedir

Siyah

Şafak Sezer Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Şafak Sezer Burcu Hangi Burçtur?

Terazi Burcu

Şafak Sezer Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Şafak Sezer Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Esra Sezer

Şafak Sezer Twitter Adresi?

twitter.com/safaksezer

Şafak Sezer Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/SafakSezerOfficial

Şafak Sezer Eğitimi

Şafak Sezer Mesleği

Komedyen, Dizi ve Sinema Oyuncusu

Şafak Sezer Fotoğrafları

 Şafak Sezer Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?Şafak Sezer Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Şafak Sezer Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Şafak Sezer Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Şafak Sezer Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Şafak Sezer Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!