Şafak Pekdemir Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Şafak Pekdemir Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Şafak Pekdemir Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Bu yazımızda sizlere yeni nesil dizi ve film oyuncusu olan, yeni nesil gençleri adeta peşinden sürükleyen bir oyuncu olan Şafak PEKDEMİR hakkında bilgiler verip genç yıldız hakkında bildiklerinizi daha da derinleştirmenizi sağlayacağız. 19 Haziran 1988 doğumlu olan genç yıldız birçok dizi filmde rol almış ve oynadığı karakterleri başarıyla temsil etmiştir. Küçük yaşlardan beri oyunculuğa merak salmış olan genç yıldız, kendisine küçüklükten itibaren hedefler koymuş ve bu yolda çok büyük emekler sarf etmiştir. Kendisine koyduğu hedefler arasında oyunculuk olan genç yıldız, bu hedefini gerçekleştirmek için Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’ ne yerleşmiştir. Burada gerekli olan oyunculuk eğitimlerini alan Şafak PEKDEMİR, kendi kişisel çabalarıyla da kendisini geliştirmiştir. Son zamanlarda yapımcıların en çok birlikte çalışmak istediği oyuncular arasında yer alan genç yıldız son derece başarılı bir oyuncudur. İnsan ilişkileri de son derece pozitif olan yıldızın sosyal hayatı da gayet pozitif ve tam bir sanatı hayatı gibidir. Birçok projede yer almıştır. Tiyatro, dizi ve filmlerde oynadığı karakterleri tam anlamıyla yansıtmayı başarmıştır. Yer aldığı projeler arasında; İncir Reçeli 2, Tersine Dünya, Savaş ve Barış, Şüphe, Türk Malı, Leyla ile Mecnun, Firar, 80’ ler vardır. Özellikle İncir Reçeli 2 adlı filmde gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken Şafak PEKDEMİR, son zamanların en çok aranan oyuncularından biri oldu.

Sponsorlu Bağlantılar

safak-pekdemir-kimdir3

Şafak Pekdemir Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Asla Vazgeçmem – İclal

Şafak Pekdemir Nereli Memleketi Neresi

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul

Şafak Pekdemir Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

19 Haziran 1988 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 27 yaşındadır

Şafak Pekdemir Kaç Kilo?

59

Şafak Pekdemir Boyu Kaç Cm

1.75

Şafak Pekdemir Saç Rengi Nedir

Siyah

Şafak Pekdemir Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Şafak Pekdemir Burcu Hangi Burçtur?

İkizler Burcu

Şafak Pekdemir Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Şafak Pekdemir Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Şafak Pekdemir nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Şafak Pekdemir Twitter Adresi?

twitter.com/sfkpkdmr

Şafak Pekdemir Face Sayfası

https://www.facebook.com/safakpekdemirofficial

Şafak Pekdemir Eğitimi

Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü Mezunu

Şafak Pekdemir Mesleği

Dizi Oyuncusu

Şafak Pekdemir Fotoğrafları

 safak-pekdemir-kimdir safak-pekdemir-kimdir1 safak-pekdemir-kimdir2 safak-pekdemir-kimdir3 safak-pekdemir-kimdir4 safak-pekdemir-kimdir5

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!