Rojda Demirer Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Rojda Demirer Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Bu yazımızda sizlere ünlü ve bit o kadar da genç olan güzel oyuncu Rojda DEMİRER hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. 12 Ağustos 1980’ de doğan ve şu an 35 yaşında olan başarılı oyuncu tam bir memleket aşığı. Aslen Ankara doğumlu olan genç yıldız memleketini ve ailesini çok seviyor. Küçük yaşlardan itibaren tiyatroya ilgisi olduğu bilinen Rojda DEMİRER’ in ileride ne kadar profesyonel ve başarılı bir oyuncu olacağı daha o yaşlardan belliymiş. 1988’ de yani daha 8 yaşında iken TRT Ankara Radyosu Çocuk Saati sınavlarını kazanmış ve o günden itibaren radyoda tiyatro yapmaya başlamıştır. Böylelikle de tiyatro dünyasına ilk adımını atmıştır. Radyodaki başarılı grafiğiyle dikkatleri üzerine çeken geç oyuncu daha sonraları da yıldızı parlak biri olmuştur. Çocuk dizileri, dizi, film ve çizgi film dublajları da yapan güzel oyuncu, çeşitli yerlerde program sunuculukları da yapmıştır. 1997 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümüne girerek oyunculuk yeteneğini daha geliştirmiş ve biraz daha profesyonelleşmiştir. Okuduğu bölümden de 2001’ de mezun olmuştur. 2003-2008 arasında Trabzon Devlet Tiyatrosu’ nda kadrolu olarak çalışmıştır. Bunun yanı sıra değişik oyunlarda ve dizilerde de rol almıştır. Ünlü oyuncunun kürt olup olmadığı çok merak edilmekte ve bu konu çok gündeme gelmektedir. Ancak ünlü oyuncunun bu konuda herhangi bir açıklaması olmamıştır.

Rojda Demirer Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Acil Aşk Aranıyor(Dr. Ayla)

Sponsorlu Bağlantılar

Rojda Demirer Nereli Memleketi Neresi

Ankara

Rojda Demirer Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

12 Ağustos 1980 doğumlu . (Mayıs 2015 itibarıyla) 35 yaşındadır

Rojda Demirer Kaç Kilo?

Sponsorlu Bağlantılar

55

Rojda Demirer Boyu Kaç Cm

1.70

Rojda Demirer Saç Rengi Nedir

Kumral

Rojda Demirer Göz Rengi Ne Renk ?

Ela

Rojda Demirer Burcu Hangi Burçtur?

Aslan Burcu

Rojda Demirer Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Rojda Demirer Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Rojda Demirer‘ in Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Rojda Demirer Twitter Adresi?

twitter.com/rojdademirer__

Rojda Demirer Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/Rojda.Demirer

Rojda Demirer Eğitimi

Hacettepe Ünv. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü Mezunu

Rojda Demirer Mesleği

Sinema, Tiyatro Ve Dizi Oyuncusu

Rojda Demirer Fotoğrafları

rojda-demirer-kimdir rojda-demirer-kimdir1 rojda-demirer-kimdir2 rojda-demirer-kimdir3 rojda-demirer-kimdir4 rojda-demirer-kimdir5 rojda-demirer-kimdir6

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!