Rafet El Roman Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Rafet El Roman Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Rafet El Roman Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

25 Ağustos 1968 tarihinde Havsa – Edirne’de doğan Rafet El Roman ya da asıl ismi ile Rafet Yaşdut, Türk pop müziğinin önemli seslerinden biri olarak bilinmektedir. Özellikle 90’lı yıllarda yaptığı albüm ve şarkılar ile adından söz ettiren beraberinde pek çok isme destek olan Rafet El Roman, 1992 yılında başladığı kariyerini günümüzde de sürdürmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Rafet El Roman Hakkında Bilgi

1970’li yıllarda ailesi Almanya’ya işçi olarak gittiğinde yedi yıl boyunca Uzunköprü Ömerbey köyünde anneannesi ile yaşayan Rafet El Roman, ilköğretime başladığı yıl ailesinin yanında Almanya’ya gitmiştir. Burada öğretimini tamamlayan ve henüz 16 yaşında iken şarkı sözleri yazıp besteler yapan Rafet El Roman, bir dönem müezzinlikte yapmıştır. 1988 tarihinde başladığı sahne çalışmalarını Saarlaendischer Rundfunk Radio Kurumundan aldığı yılın en iyi yeteneği ödülü ile taçlandıran sanatçı, 1995 tarihinde Türkiye’ye gelerek ilk solo albümünü çıkarmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

1995 yılında Gençliğin Gözyaşları, 1997 yılında En Güzel Günler Senin ve 1998 yılında Avrupa’da ilk solo albümünü duyuran sanatçı kısa sürede milyonlarca satış rakamına ulaşmıştır. 1999 tarihinde yayınlanan Propaganda filminde Kemal Sunal ve Metin Akpınar ile kamera karşısına geçen sanatçı, 2000 yılında Müjde Ar ile Dar Alanda Kısa Paslaşmalar filminde oynamıştır.

Sırasıyla Hayat Hüzünlü, Hanımeli, 5 NR Aşk, Sürgün, Kalbimin Sultanı, Gönül Yarası, Bir Roman Gibi, Sevgiye Zaman Ver ve Yadigar albüm çalışmalarına imza atmıştır.

rafet-el-roman-kimdir5

Rafet El Roman Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Yadigar- Rafet El Roman

Rafet El Roman Nereli Memleketi Neresi

Edirne

Rafet El Roman Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

25 Ağustos 1968 doğumlu . (Temmuz 2015 itibarıyla) 47 yaşındadır

Rafet El Roman Kaç Kilo?

68

Rafet El Roman Boyu Kaç Cm

1.77

Rafet El Roman Saç Rengi Nedir

Siyah

Rafet El Roman Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Rafet El Roman Burcu Hangi Burçtur?

Başak Burcu

Rafet El Roman Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Rafet El Roman Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Ceren Kaplakarslan

Rafet El Roman Twitter Adresi?

twitter.com/elromanrafet

Rafet El Roman Face Sayfası

https://tr-tr.facebook.com/rafetelroman

Rafet El Roman Eğitimi

Rafet El Roman Mesleği

Besteci, Şarkıcı ve Oyuncu

Rafet El Roman Fotoğrafları

 rafet-el-roman-kimdir rafet-el-roman-kimdir1 rafet-el-roman-kimdir6 rafet-el-roman-kimdir5 rafet-el-roman-kimdir4 rafet-el-roman-kimdir3 rafet-el-roman-kimdir2

 

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebar



error: Content is protected !!