Pelin Karahan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Pelin Karahan Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

Aktif kariyerine 90’lı yıllarda başlamasına karşın ekranlarda, bir dönem Kanal D’de yayınlanan Kavak Yelleri dizisi ile tanınan Pelin Karahan, 6 Ekim 1984 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Özel yaşantısında 2011 – 2013 yılları arasında Erdinç Bekiroğlu ile evli kalan Pelin Karahan, 2014 yılında Bedri Güntay ile yaşamını birleştirmiş bu evliliğinden bir çocuk sahibi olmuştur.

Ankara’da Arı Kolejinde eğitim almaya başlayan, ortaokulda bir dönem Gaziosmanpaşa İlköğretim okulunda okuyan ve daha sonra Ödemiş ilköğretim okulunda eğitimini tamamlayan Pelin Karahan, lise eğitimini Sokullu Mehmet Paşa lisesinde tamamlamıştır. Üniversite eğitimi için Anadolu Üniversitesi Turizm İşletme bölümüne giriş yapan oyuncu buradan başarıyla mezun olmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

Pelin Karahan Kimdir? Kısaca Hayatı ve Kariyeri

Okul yıllarında farklı alanlar üzerinde çalışmalar yapmasına karşın İstanbul’a geldiğinde oyunculuğa yönelen Karahan, önce Neşe Erberk ajansa kayıt olmuş ve ilk olarak Çağan Irmak ile Demirdöküm reklam filmlerinde yer almıştır. 2007 – 2011 yılları arasında yayınlanan Kavak Yelleri dizisinde Aslı Zeybek karakteri ile ekranlarda yer alan oyuncu bu yapım ile geniş bir kitleye ulaşmıştır.

2012 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinin kadrosuna Mihrimah Sultan rolü ile dahil olan oyuncu 2014 yılına kadar bu rolü ile diziye devam etmiştir. Doğum yaptıktan sonra ekranlardan uzak kalan Pelin Karahan, 2015 yılından itibaren aktif olarak yeni yapımlarda yer almaya ve ekranlarda görünmeye başlamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Pelin Karahan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Tam Adı

Vildan Pelin Karahan Güntay

Pelin Karahan Nereli Memleketi Neresi

Ankara

Pelin Karahan Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

6 Ekim 1984 doğumlu

Pelin Karahan Kaç Kilo?

53

Pelin Karahan Boyu Kaç Cm

1.61

Pelin Karahan Saç Rengi Nedir

Kumral

Pelin Karahan Göz Rengi Ne Renk ?

Mavi

Pelin Karahan Burcu Hangi Burçtur?

Terazi Burcu

Pelin Karahan Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Pelin Karahan Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Bedri Güntay

Pelin Karahan Twitter Adresi?

twitter.com/hellopelo

Pelin Karahan Face Sayfası

https://www.facebook.com/pelinkarahan.offici..

Pelin Karahan Eğitimi

Anadolu Üniversitesi Turizm İşletme Bölümü mezunu

Pelin Karahan Mesleği

Dizi Oyuncusu

Pelin Karahan Fotoğrafları

Pelin Karahan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Pelin Karahan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Pelin Karahan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Pelin Karahan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir? Pelin Karahan Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!