Pelin Akil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da İse Pelin Akil Kimdir; Nereli, Boyu, Kilosu Kaç, Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, YaşıGöz ve Saç Rengi Hakkında Bilgileri Sunacağız.

Pelin Akil Biyografisi Özet Hayat Hikayesi

17 Nisan 1986 tarihinde İstanbul’da doğan Pelin Akil, 2007 tarihinde başladığı oyunculuk kariyerini dizi, sinema ve tiyatro oyunları ile sürdürmektedir. Son dönemin en çok merak edilen isimlerinden biri olan ve kısa sürede önemli yapımlarda yer alma başarısını gösteren Pelin Akil, Rent Müzikali, Marika’nın Serveti gibi tiyatro oyunlarında yer almıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Pelin Akil Kimdir?

Dizi ve sinema filmleri yanında aynı zamanda reklam filmlerinde de yer alan Pelin Akil, Fox TV ekranlarında yayınlanan Arka Sıradakiler dizisinde toplamda dört sezon boyunca yer almıştır. Arka Sıradakilerden sonra TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kurt Kanunu dizisinde Ballı Naciye rolünü oynayan oyuncu Seksenler dizisinde ise Seçil karakterine hayat vermiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Kariyerinde yer aldığı yapımlara bakıldığında Ne Münasebet – Nil, Aşktan Kaçılmaz – Yasemin, Kızılelma – Zeynep, İnadına Yaşamak – Sedef, Su ve Ateş – Nupelda, Osmanlı Tokadı – Irmak, Suskunlar – Nisan gibi yapım ve karakterler öne çıkmaktadır. Tiyatro oyunları arasında ise Marika’nın Serveti, Rent Müzikali oyuncunun öne çıktığı projeler olarak dikkat çekmektedir.

Pelin Akil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

 

Pelin Akil Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynamıştır

Ne Münasebet/ Nil

Pelin Akil Nereli Memleketi Neresi

İstanbul

Pelin Akil Kaç Yaşında Doğum Tarihi Ne?

17 Nisan 1986 doğumlu ve (Ağustos 2015 itibarıyla) 29 yaşındadır

Pelin Akil Kaç Kilo?

51

Pelin Akil Boyu Kaç Cm

1.72

Pelin Akil Saç Rengi Nedir

Siyah

Pelin Akil Göz Rengi Ne Renk ?

Kahverengi

Pelin Akil Burcu Hangi Burçtur?

Koç Burcu

Pelin Akil Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Pelin Akil Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Araştırmalarımız sonucunda Pelin Akil nin Sevgilisi konusunda bir fikir sahibi edinemedik. Eğer sizlerin bir fikri varsa bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Pelin Akil Twitter Adresi?

twitter.com/pelinakil?lang=tr

Pelin Akil Face Sayfası

https://www.facebook.com/pelinakil.fan

Pelin Akil Eğitimi

Pelin Akil Mesleği

Türk sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu

Pelin Akil Fotoğrafları

 Pelin Akil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Pelin Akil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Pelin Akil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Pelin Akil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir Pelin Akil Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir

Bir önceki yazımız olan Merve Aydın Kimdir, Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir başlıklı makalemizde Merve Aydın Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış ... bir yorum bırakın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sidebarerror: Content is protected !!